XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
09/10.10.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.10.2010 15:00 Kolubara 1 : 1 Banat
09.10.2010 15:00 Napredak 1 : 0 Srem
10.10.2010 15:00 Dinamo 0 : 2 Zemun
09.10.2010 15:00 Sinđelić 3 : 0 Novi Sad
10.10.2010 15:00 Proleter (NS) 3 : 1 BASK
09.10.2010 15:00 Teleoptik 0 : 0 Bežanija
09.10.2010 15:00 Big bul Radnički 0 : 2 Radnički 1923
09.10.2010 15:00 Mladi radnik 1 : 1 Radnički (S)
10.10.2010 15:00 Mladost (L) 0 : 0 Novi Pazar
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Beleška: Proleter (NS) 10 6 3 1 21
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički 1923 10 6 3 1 21
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije BASK 10 6 2 2 20
4 Banat 10 5 4 1 19
5 Novi Sad 10 5 2 3 17
6 Sinđelić 10 5 1 4 16
7 Novi Pazar 10 4 4 2 16
8 Radnički (S) 10 4 4 2 16
9 Mladost (L) 10 4 3 3 15
10 Mladi radnik 10 4 2 4 14
11 Bežanija 10 3 2 5 11
12 Zemun 10 2 4 4 10
13 Big bul Radnički 10 3 1 6 10
14 Teleoptik 10 2 4 4 10
15 Napredak 10 3 1 6 10
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Srem 10 0 7 3 7
17 Beleška: Dinamo 10 1 2 7 5
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Kolubara 10 0 5 5 2
11.kolo
Sledeće kolo
16/17.10.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.10.2010 14:30 Novi Pazar 2 : 0 Kolubara
16.10.2010 14:30 Radnički (S) 0 : 0 Mladost (L)
17.10.2010 14:30 Radnički 1923 1 : 1 Mladi radnik
16.10.2010 14:30 Bežanija 1 : 1 Big bul Radnički
16.10.2010 14:30 BASK 3 : 0 Teleoptik
16.10.2010 14:30 Novi Sad 1 : 1 Proleter (NS)
16.10.2010 14:30 Zemun 0 : 0 Sinđelić
17.10.2010 14:30 Srem 2 : 0 Dinamo
16.10.2010 14:30 Banat 0 : 0 Napredak

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu