XS
SM
MD
LG
3.kolo
Rezultati
17/18.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
17.10.2019 19:00 CSKA Moscow 99 : 86 Khimki
17.10.2019 19:00 Žalgiris Kaunas 86 : 73 Real Madrid
17.10.2019 19:45 Fenerbahce 87 : 80 Baskonia
17.10.2019 20:15 Maccabi Tel Aviv 84 : 69 Crvena zvezda
17.10.2019 20:30 Bayern 104 : 63 Lyon-Villeurbanne
18.10.2019 20:30 Olympiacos 68 : 77 Zenit Petersburg
18.10.2019 21:00 Barcelona 103 : 84 Alba Berlin
17.10.2019 20:30 Panathinaikos 78 : 79 Milano
18.10.2019 21:00 Valencia 78 : 83 Anadolu Efes
18.10.2019 23:00 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Barcelona 3 3 0 6
2 Doigravanje (Play Off) CSKA Moscow 3 3 0 6
3 Doigravanje (Play Off) Bayern 3 2 1 5
4 Doigravanje (Play Off) Khimki 3 2 1 5
5 Doigravanje (Play Off) Anadolu Efes 3 2 1 5
6 Doigravanje (Play Off) Real Madrid 3 2 1 5
7 Doigravanje (Play Off) Milano 3 2 1 5
8 Doigravanje (Play Off) Lyon-Villeurbanne 3 2 1 5
9 Maccabi Tel Aviv 3 1 2 4
10 Panathinaikos 3 1 2 4
11 Baskonia 3 1 2 4
12 Alba Berlin 3 1 2 4
13 Olympiacos 3 1 2 4
14 Žalgiris Kaunas 3 1 2 4
15 Crvena zvezda 3 1 2 4
16 Fenerbahce 3 1 2 4
17 Zenit Petersburg 3 1 2 4
18 Valencia 3 0 3 3
4.kolo
Sledeće kolo
24/25.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
24.10.2019 19:00 Zenit Petersburg : Panathinaikos
24.10.2019 19:15 Anadolu Efes : Real Madrid
24.10.2019 20:05 Maccabi Tel Aviv : Valencia
24.10.2019 20:30 Bayern : Khimki
24.10.2019 21:00 Crvena zvezda : Barcelona
25.10.2019 19:00 Žalgiris Kaunas : Lyon-Villeurbanne
25.10.2019 20:00 Alba Berlin : CSKA Moscow
25.10.2019 20:45 Milano : Fenerbahce
25.10.2019 21:00 Baskonia : Olympiacos

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 0 korisnika
Takmičenje prati 2 korisnika
vaske i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vaske je tipovao utakmicu
vaske i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vaske i još 3 korisnika su tipovali utakmicu