XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
14.10.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.10
14:00
Sinđelić
Radnički (O)
0
0
14.10.2020 14:00 0 : 0
14.10
14:00
Jedinstvo
Lokomotiva
1
2
14.10.2020 14:00 1 : 2
14.10
14:00
Mladenovac
Brodarac
2
0
14.10.2020 14:00 2 : 0
14.10
14:00
Studentski grad
GSP Polet Dorćol
2
1
14.10.2020 14:00 2 : 1
14.10
14:00
Radnički (NB)
TEK Sloga
1
1
14.10.2020 14:00 1 : 1
14.10
14:00
LeŔtane
Zvezdara
1
1
14.10.2020 14:00 1 : 1
14.10
14:00
Stepojevac Vaga
BSK Borča
1
3
14.10.2020 14:00 1 : 3
14.10
14:00
Sremčica
Teleoptik
0
1
14.10.2020 14:00 0 : 1
14.10
14:00
BSK 1925
OFK Beograd
0
0
14.10.2020 14:00 0 : 0
14.10
14:00
Crvena zvezda
BASK
1
1
14.10.2020 14:00 1 : 1
14.10.2020 15:55 (Dominator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Brodarac 11 8 1 2 25
2 Teleoptik 11 7 2 2 23
3 Studentski grad 11 6 2 3 20
4 BASK 11 5 4 2 19
5 Zvezdara 11 5 3 3 18
6 TEK Sloga 11 5 3 3 18
7 Lokomotiva 11 5 2 4 17
8 Radnički (NB) 11 3 7 1 16
9 Radnički (O) 11 4 4 3 16
10 Jedinstvo 11 5 1 5 16
11 OFK Beograd 11 4 3 4 15
12 Crvena zvezda 11 4 3 4 15
13 BSK 1925 11 3 5 3 14
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Stepojevac Vaga 11 4 1 6 13
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Mladenovac 11 4 1 6 13
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona LeŔtane 11 2 6 3 12
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Sinđelić 11 3 2 6 11
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona BSK Borča 11 2 4 5 10
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Sremčica 11 1 4 6 7
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona GSP Polet Dorćol 11 1 0 10 3

12.kolo
Sledeće kolo
17/18.10.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
17.10
13:30
Radnički (O)
BASK
1
0
17.10.2020 13:30 1 : 0
17.10
13:30
OFK Beograd
Crvena zvezda
4
1
17.10.2020 13:30 4 : 1
17.10
11:00
Teleoptik
BSK 1925
3
0
17.10.2020 11:00 3 : 0
17.10
13:30
BSK Borča
Sremčica
3
1
17.10.2020 13:30 3 : 1
18.10
13:30
Zvezdara
Stepojevac Vaga
1
3
18.10.2020 13:30 1 : 3
17.10
10:00
TEK Sloga
LeŔtane
1
1
17.10.2020 10:00 1 : 1
17.10
11:00
GSP Polet Dorćol
Radnički (NB)
1
3
17.10.2020 11:00 1 : 3
17.10
10:00
Brodarac
Studentski grad
2
0
17.10.2020 10:00 2 : 0
17.10
13:30
Lokomotiva
Mladenovac
1
4
17.10.2020 13:30 1 : 4
17.10
10:00
Sinđelić
Jedinstvo
2
1
17.10.2020 10:00 2 : 1
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Lelke
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 14 korisnika
Takmičenje prati 135 korisnika
Sremac28 i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu
Milospp i joÅ” 2 korisnika su tipovali utakmicu
Blaticlegenda43 i joÅ” 7 korisnika su tipovali utakmicu
vukan84 i joÅ” 2 korisnika su tipovali utakmicu
Markat i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu
Bojan Koturović i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i joÅ” 2 korisnika su tipovali utakmicu
Zoki66 i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu
Dominator i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i joÅ” 1 korisnika su tipovali utakmicu
burek je ocenio igrača
burek je ocenio igrača
burek je ocenio igrača
burek je ocenio igrača
bokica71 je ocenio igrača
bokica71 je ocenio igrača
bokica71 je ocenio igrača
bokica71 je ocenio igrača