XS
SM
MD
LG
Final
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
07.06
21:00
Fiorentina
West Ham United
1
2
07.06.2023 21:00 1 : 2
Semi-final
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.05
21:00
Fiorentina
Basel
1
2
11.05.2023 21:00 1 : 2
11.05
21:00
West Ham United
AZ
2
1
11.05.2023 21:00 2 : 1
AZ
18.05
21:00
Basel
Fiorentina
1
3
18.05.2023 21:00 1 : 3
18.05
21:00
AZ
West Ham United
0
1
18.05.2023 21:00
AZ
0 : 1
Quarter-final
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
13.04
21:00
Lech Poznań
Fiorentina
1
4
13.04.2023 21:00 1 : 4
13.04
21:00
Gent
West Ham United
1
1
13.04.2023 21:00 1 : 1
13.04
21:00
Anderlecht
AZ
2
0
13.04.2023 21:00 2 : 0
AZ
13.04
21:00
Basel
Nice
2
2
13.04.2023 21:00 2 : 2
20.04
18:45
Fiorentina
Lech Poznań
2
3
20.04.2023 18:45 2 : 3
20.04
21:00
West Ham United
Gent
4
1
20.04.2023 21:00 4 : 1
20.04
18:45
AZ
Anderlecht
2
0
20.04.2023 18:45
AZ
2 : 0
20.04
21:00
Nice
Basel
1
2
20.04.2023 21:00 1 : 2
Round of 1/8
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
07.03
18:45
Lazio
AZ
1
2
07.03.2023 18:45 1 : 2
AZ
09.03
21:00
Gent
Başakşehir
1
1
09.03.2023 21:00 1 : 1
09.03
18:45
AEK Larnaca
West Ham United
0
2
09.03.2023 18:45 0 : 2
09.03
21:00
Fiorentina
Sivasspor
1
0
09.03.2023 21:00 1 : 0
09.03
21:00
Lech Poznań
DjurgƄrden
2
0
09.03.2023 21:00 2 : 0
09.03
21:00
Basel
Slovan Bratislava
2
2
09.03.2023 21:00 2 : 2
09.03
18:45
Sheriff
Nice
0
1
09.03.2023 18:45 0 : 1
09.03
18:45
Anderlecht
Villarreal
1
1
09.03.2023 18:45 1 : 1
16.03
21:00
AZ
Lazio
2
1
16.03.2023 21:00
AZ
2 : 1
15.03
18:00
Başakşehir
Gent
1
4
15.03.2023 18:00 1 : 4
16.03
21:00
West Ham United
AEK Larnaca
4
0
16.03.2023 21:00 4 : 0
16.03
18:45
Sivasspor
Fiorentina
1
4
16.03.2023 18:45 1 : 4
16.03
18:45
DjurgƄrden
Lech Poznań
0
3
16.03.2023 18:45 0 : 3
16.03
18:45
Slovan Bratislava
Basel
2
2
16.03.2023 18:45 2 : 2
16.03
21:00
Nice
Sheriff
3
1
16.03.2023 21:00 3 : 1
16.03
21:00
Villarreal
Anderlecht
0
1
16.03.2023 21:00 0 : 1
Knockout Round Play-off
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.02
18:45
Qarabağ Agdam
Gent
1
0
16.02.2023 18:45 1 : 0
16.02
18:45
Trabzonspor
Basel
1
0
16.02.2023 18:45 1 : 0
16.02
18:45
BodĆø / Glimt
Lech Poznań
0
0
16.02.2023 18:45 0 : 0
16.02
18:45
Sporting Braga
Fiorentina
0
4
16.02.2023 18:45 0 : 4
16.02
21:00
Lazio
CFR Cluj
1
0
16.02.2023 21:00 1 : 0
16.02
21:00
AEK Larnaca
SC Dnipro-1
1
0
16.02.2023 21:00 1 : 0
16.02
21:00
Sheriff
Partizan
0
1
16.02.2023 21:00 0 : 1
16.02
21:00
Ludogorets
Anderlecht
1
0
16.02.2023 21:00 1 : 0
23.02
21:00
Gent
Qarabağ Agdam
1
0
23.02.2023 21:00 1 : 0
23.02
21:00
Basel
Trabzonspor
2
0
23.02.2023 21:00 2 : 0
23.02
21:00
Lech Poznań
BodĆø / Glimt
1
0
23.02.2023 21:00 1 : 0
23.02
21:00
Fiorentina
Sporting Braga
3
2
23.02.2023 21:00 3 : 2
23.02
18:45
CFR Cluj
Lazio
0
0
23.02.2023 18:45 0 : 0
23.02
18:45
SC Dnipro-1
AEK Larnaca
0
0
23.02.2023 18:45 0 : 0
23.02
18:45
Partizan
Sheriff
1
3
23.02.2023 18:45 1 : 3
23.02
18:45
Anderlecht
Ludogorets
2
1
23.02.2023 18:45 2 : 1
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 0 korisnika
Takmičenje prati 1 korisnika
Joker89 i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu