19.08.2013 S.Blagojević

PTZ: Juhor - Radnički (L) 6:0

Veličanstven ambijent danas u Obrežu , prepune tribine i poseta koja odavno nije zabeležena, a igrači Juhora odužili su se navijačima šesticom u mreži golmana gostiju iz Lubnice zašta su ovacijama nagrađeni na kraju utakmice. Pored šest golova lako je moglo da se desi da mreža gostiju bude puna dvocifrenim rezultatom da su Acković, Pejković, Matejić još u 7 do 8 navrata bili precizniji. Briljirao je nova akvizicija Obrežana Goran Acković koji je čak četiri puta matirao gostujućeg golmana. Gol gostiju po jednom su zatresli još i Matejić i Pejković, čiji pogodak u 52. minutu je bio najlepši naime po desnoj strani samo minut pošto je zamenio povređenog Markovića Đorđe Cvejić je predliblao nekoliko igrača video da je golman gostiju izašao majstorski ga lobovao i kad su svi videli loptu u mreži ona je pogodila stativi , odbila se do Pejkovića koji je iz ležećeg položaja okrenut leđima golu poslao u mrežu.

Strelci: 1:0 Acković u 18, 2:0 Matejić u 33, 3:0 Pejković u 52, 4:0 Acković u 78, 5:0 Acković u 81, 6:0 Acković u 85. minutu. Stadion Juhora u Obrežu, gledalaca 550. Sudija  Ivan Aleksić (Senje) 7. Opomenuti igrači: Pejković, Lukić(Juhor) i Dejan Mijović (Radnički). IGRAČ UTAKMICE: GORAN ACKOVIĆ (JUHOR).

JUHOR: Maksimović 7, Marković 7(Cvejić 7, 5), Tomić 7 D. Ćosić 6, 5), Vukomanović 8, Lukić 6, 5, Sibinović 7, 5, Mladenović 6, 5, Simonović 7, Acković 9, Pejković 7, 5, Matejić 7, 5(Stević-)

RADNIČKI: Arslanović 5, Lazarević 5, 5, Đorđević 5, 5(Paunović 6), Piljević 6, Ilić 5, Mijović 6, Mirović (Žeželj 6)6, Mladenović 5, Rajković 5, Krajišnik 5, 5(Slaviša Petrović-), Nikola `Petrović 5