PTZ: OFK Bor remizirao sa Ozrenom 2:2

Fudbaleri OFK Bora osvojili su bod pred domaćim navijačima u 2. kolu Pomoravsko – Timočke zone remiziravši sa timom Ozrena 2:2 (2:1). Rovčanin bez pobedničke taktike.

Iako su svi navijači borskih “crno-belih” njih oko 500 očekivali triumf na stadionu kraj “pirita” u Boru utakmica je završena bez pobednika 2:2.

U vođstvo dolaze gosti u 7.minutu nakon izvanrednog šuta Kuzmanovića sa nekih 25 metara, golman Bora Trailović bio je nemoćan 0:1. OFK Bor poravnava rezultat u 25.minutu preko Ivanova , a samo pet minuta kasnije Jovanović dovodi svoj tim u vođstvo 2:1.

Drugo poluvreme obilovalo je ispitivanjem snaga na sredini terena, a u 70.minutu Stojkov prelepijm golom donosi bod svojoj ekipi i stavlja tačku na ovu utakmicu u Boru.

Glavni arbiter Predrag Godić iz Kruševca korektno je obavio svoj posao.Podelio četiri javne opomene, tri domaćim i jednu gostujućim fudbalerima.

Borani nakon drugog remija u prvenstvu nalaze se na 12 poziciji na tabeli sa dva osvojena boda. Novi trener Borana Hakija Rovčanin očigledno ne može pronaći pobedničku kombinaciju kako bi izvojevao prvu prvenstvenu pobedu na kormilu OFK Bora.

OFK Bor 2 : 2 Ozren
Kablovi 2 : 1 Rudar
Rtanj 3 : 1 Trajal
SFS Borac 2 : 0 Lugomir
Rembas 1 : 0 Dragocvet
Radnički 1 : 4 Borac (B)
Župa 1 : 1 Juhor
Majdanpek 3 : 1 Dunav