06.09.2013 S.Blagojević

Druga rasinska liga: Mladi radnik - Beli Orlovi 8:0

U zaostaloj utakmici prvog kola Druge lige Rasinskog okruga Bačinci su do vrha napunili mrežu gostiju iz Tobolca i ponovo istakli kandidaturu za najviši plasman. Doduše prvo poluvreme proteklo je u ravnopravnoj borbi a gosti u 40. minutu nisu iskoristili jedanaesterac bolje reći golman domaćih Arsić odbranio je šut Stefana Jovanovića. Drugo poluvreme potpuno je pripalo domaćim igračima koji su se pokazali i kao bolje spremniji i bolje organizovan tim pa je mreža gostiju napunjena do vrha na veliko zadovoljstvo navijača na legendarnom Bubanu.

Strelci: 1:0 Aleksandar Jelić u 23, 2:0 Lukić u 50 iz KU, 3:0 Aleksandar Jelić u 52, 4:0 Stefan Radosavljević u 57, 5:0 Aleksandar Jelić u 62, 6:0 Perić u 74, 7:0 Popović u 78, 8:0 Perić u 84. minutu. Stadion Buban, gledalaca 100. Sudija  Bojan Popović (Ćićevac ) 7. Opomenuti igrači: Perić/M. Radnik), Miodragović, Milanović (Beli orlovi). Igrač utakmice: Aleksandar Jelić (Mladi radnik).

Mladi radnik: Arsić 7, 5, Marko Jelić 7( Darko Savić 7), Stefan Radosavljević 7, Trifunović 7, Nikola Jelić 7, Milovanović 7(Dejan Savić-), Aleksandar Jelić 8, 5, Popović 7, 5, Antić 7, 5, Lukić 7, 5, Perić 8.

Beli orlovi: Ivica Ivanović 5, 5, Jovanović 6, Todorović 5, Milanović 6, Milićević 5, 5, S. Jovanović 6, Rakovac 5, (Egerić 5), Ivan Ivanović 6, Milovanović 5, Petrović 5, Miodragović 6 (Palić 7).

Na slici: Aleksandar Jelić ponovo briljirao sa tri pogotka

Ušće 1 : 1 Rubin (Z)
Mladi radnik 8 : 0 Beli Orlovi
Omladinac 2 : 0 14. Oktobar
Sloga 1 : 0 Župski biseri
Mladost (DK) 7 : 2 Mladost (T)