PFL Sombor: Karavukovčani neporaženi i na trećem gostovanju,a Slogi bod sa penala.

Fudbaleri čonopčljanske Sloge i Poleta iz Karavukova odigrali su nerešeno 1:1 u VI kolu prvenstva Područne Lige , a osvojenim bodom mogu da budu zadovoljna oba sastava, jer prema prikazanoj igri , to je i realan rezultat. Utakmica je odigrana na igralištu u Čonoplji. po lepom i prijatnom vremenu,a na tribinama je bilo prisutno oko stotinjak gledalaca, uglavnom navijača domaće ekipe. Gotovo da svi nisu ni došli i zauzeli svoja mesta na tribinama, a gosti su došli do prednosti i vođstva od 0:1. Bilo je to u drugoj minuti posle jednog brzog kontranapada, kada je brzi Stanojković u trku uletio sa loptom u šesnaesterac i pored istrčalog golmana Bjelobrka plasirao loptu u njegov desni ugao, pogodivši pritom stativu od koje se lopta otkotrljala u levu stranu i završila u mreži. Ovo rano vođstvo gostiju uticalo je na dalji tok utakmice, jer domaćini su hteli da to anuliraju , a gostima se otvorio apetit da krenu prema povoljnom rezultatu sa te utakmice. Rasplamsalo je to igru i na jednoj i na drugoj strani, ali se sve završavalo na polušansama i lakim odbranama oba čuvara mreža. Možda je šansa Sadovskog u 38. minutu bila najzrelija, ali njegov šut iz blizine je odbrana gostiju raščistila u korner.

Nastavak utakmice je obećavao više prilika da se zatrese mreža Stanojkovića, a ni Bjelobrk nije bio spokojan da se i njemu ne dogodi slično. Promena u sastavu domaćina donela je agresivnost u napadu Sloge, jer Gaćeša, sa frizurom "El Šaravi" i isto takim nadimkom, unosi pometnju u odbranu žutih iz Karavukova. Već posle sedam minuta nastavka dolazi do promene rezultata i radosti domaćih igrača i njihovih navijača. U petercu gostiju srušen je centarfor domaćih, Milovan Batalo i sudija Grizer opravdano pokazuje na belu tačku,a Lovrić sigurnim udarcem poravnava rezultat na 1:1. Poslednjih desetak minuta utakmice rasplamsava se borba ,a napadači oba tima žele da promene rezultat u svoju korist. Jedna šansa Sekulića u 84 minuti, posle krnera , završava šutom glavom preko gola,a još jedna dobra intervencija golmana Poleta sprečava promenu rezultata. Ponašanje svih sudionika ove zanimljive i borbene utakmice bilo je fer i korektno , a trojici fudbalera koji su se ogrešili o kodeks ponašanja, sudija Grizer iz Crvenke, opravdano je pokazao žute kartone.Gosti sa ove utakmice odnose jedan bod i tako posle tri utakmice na strani ove jeseni, ostaju neporažena ekipa.

PFL Sombor : SLOGA-POLET 1:1 (0:1) Čonoplja, Igralište Sloge .
Gledalaca 100. Sudija Grizer (Crvenka) Pomoćnici Vujić i Marović. Delegat Marjanac (Sombor)
Strelci Lovrić iz penala u 52 za Slogu . i Stanojković u 2 za Polet
Žuti kartoni : Jezdić i M. Batalo (Sloga) i Deljanin (Polet) Crvenih kartona nije bilo.
Sloga : Bjelobrk,Dodik, Cvetićanin,Kovač, Sekulić,Lovrić,Zarol(Jezdić), R. Batalo, M. Batalo (Abrađi), Sadovski (Gaćeša) i Rajčanji
Polet: Stanojković, Mitrović, Stanković,Zlatanović, Deljanin,Cvetković(Veličković), Ninić,Stanković,Kardinal (Smiljković), Stanojković i Mikić.

Na snimcima Akcija domaćina pred golom Poleta. Trenutak kada je oboren M: Batalo u 52 minutu i akcija gostiju iz prvog poluvremena u šesnaestercu Bjelobrka.