ZM:Rudar - Polet (Trbušani) 1:0

U veoma kvalitetnoj, borbenoj, ali fer i korektnoj utakmici, fudbaleri baljevačkog Rudara savladali su Polet iz Trbušana rezultatom 1:0. Jedini gol za domaćina postigao je Aleksandar Bogojević u 7.minutu susreta. Bio je to pravi evrogol sa preko 20 metara. Dugo je trajala akcija Rudara, neposredno pre toga golman Poleta Sretenović odbranio je udarac Plojovića, zatim isti igrač pogađa stativu i kada se činilo da su gosti otklonili opasnost, odbitak na pravi način koristi Bogojević i lopta od prečke završava u mreži. Baljevački "zeleni" u prvom poluvremenu su bili boljii, stvorili su dosta prilika i to iz izgrađenih akcija, ali Plojović, Petrović, Jemuović, Banović nisu uspeli da povećaju prednost. Stekao se utisak da je Rudar po prikazanoj igri zaslužio ubedljivije vođstvo. Posle neiskorištenih prilika, Polet je mogao u finišu prvog dela da kazni domaćina za promašaje. Odlične prilike nisu iskoristili Šiluburić i Stevanović. U nastavku gosti iz Trbušana uspostavili su terenski ravnotežu, a u pojedinim momentima bili su i opasniji. Rudar se opredelio za kontre iz kojih je mogao ranije da obezbedi nova tri boda. Ovo je prvi poraz Poleta u prvenstvu i druga pobeda Rudara. Meč je odlično sudio Njegoš Tubić iz Kragujevca. Igrač utakmice: Uroš Ćurulija (Rudar).

Stadion Rudara . - Gledalaca: 100. Sudija: Tubuć (Kragujevac). Strelac: Bogojević u 7.minutu. Žuti kartoni: M.Jemuović, Plojović, Petrović (Rudar), Spasojević, Stevanović, Novaković (Polet).

RUDAR: Vrndić,  Pešović , M.Jemuović , Grkajac , Banović , Bogojević , Pokimica  (Peković ), Đoković , Plojović  (Biorac -), Ćurulija  (S.Jemuović -), Petrović.

POLET (T): Sretenović , D.Todorović  (Vojinović -), M.Todorović , Petrović , Spasojević , Šuluburić , Savić  (Novaković ), Stevanović , Gligorijević , Majstorović  (Bjelić ), Aleksandrić.