Tešnjar lagano kroz Crniljevo

Prvu pobedu ove jeseni na gostovanju Tešnjar je izvojevao u Gornjem Crniljevu. Pobedjena je ekipa Milenka Pavlovića rezultatom 3:1 u utakmici gde pobeda nijednog trenutka nije dolazila u pitanje. Trener Dejan Stojanović u napad je poslao braću Milosavljević čime je bilo jasno da će Tešnjar danas krenuti napadački od samog starta. I već u 2 minutu Tešnjar je poveo 1:0. Dobar prodor Gračanina po desnoj strani, lopta dolazi do Manojlovića koji ulazi u šesnaesterac šutira iskosa i šalje loptu pod precku danas lošeg golmana domaćih. Vrlo brzo domaći su mogli izjednačiti ali je gol Tešnjara spasila stativa. Kod Tešnjara do poluvremena su šanse prokockali Nebojša Milosavljević i Miloš Marjanović. I onda u samom finišu poluvremena iz prekida centarsut Gračanina na drugu stativu, u skoku najviši Nebojša Milosavljević šutira glavom, golman odbija loptu ali ponovo na glavu Nebojši Milosavljeviću koji je sprovodi u mrežu za 0:2. Drugo poluvreme počinje evrogolom domaćih koji koriste smušenost danas vremešne odbrane Tešnjara. Medjutim samo nekoliko minuta je trajala nada domaćih da možda mogu stići do izjednačenja jer danas najbolji na terenu Nebojša Milosavljević iz jedne naizgled izgubljene lopte zahvaljujući upornosti stiže do nje i lobuje istrčalog golmana i donosi Tešnjaru konačnih 3:1. Do kraja pobeda je mogla biti i ubedljivija ali Milosavljević Nenad i Marjanovic Miloš nisu bili precizni.

Tešnjar: Radojević, Tadić, Veletić (Davidović), Marković, Janjić, Milosavljević Nebojša, Vasiljević, Manojlović (Ranđelović), Milosavljević Nenad, Marjanović, Gračanin (Marjanović V)

Polet 1 : 1 Borac
Ribnikar 2 : 1 Beloševac
Junior Novo Naselje 2 : 0 Iskra
Milenko Pavlović 1 : 3 Tešnjar
Liplje 3 : 2 Kolubara 2