LRO: Granit - Pazar Juniors 2011 0:3

Boljom i efikasnijom igrom, pre svega u drugom poluvremenu, gosti iz N.Pazara u komšijskom derbiju, zasluženo su slavili na gostovanju u Jošaničkoj banji nad Granitom rezultatom 3:0. U prvom poluvremenu, iako su gosti bolje otvorili meč, domaćin je bio konkretniji, stvorio je pet odličnih šansi koje nisu iskoristili Milošević, Jović, Kučević, N.Peković i Bošković. U nastavku fudbalerima Granita kao da je ponestalo snage, igrači Pazar Juniorsa su dodali gas i uglavnom pretili iz kontri i polukontri, ali pre svega su bili opasniji rival u tom periodu. Posle jedne dobre akcije i kontre jedan od najboljih u redovima ekipe iz Pazara Sulejmanović, odlično je proiigrao prvog strelca lige, Marovca koji sa desetak metara šalje loptu u mrežu. Do drugog pogotka gosti stižu na sličan način, a ponovo je precizan Marovac, igrao se 71.minut utakmice. Granit je pokušao da smanji rezultat, ali nije bilo snage za eventualni preokret. Tačku na ovaj meč autogolom je stavio Karadžić, posle još jedne kontre preko Sulejmanovića. Igrač utakmice: Ertan Marovac (Pazar Juniors).

Jošanička banja. Gledalaca: 50. Sudija: Živanović (Ribnica). Strelci: Marovac u 64. i 71. minutu i Karadžić (autogol) u 88.minutu. Žuti kartoni: Veljković, Karadžić, (Granit), Šaćirović, Marukić, Ferizović (Pazar Juniors).

GRANIT: Vulićević, Veljković, D.Peković, Kučević, Bošković, Jović (Josijević), Šiljković (Kašić), Karadžić, Milošević, N.Peković (Bekčić), Mutavdžić.

PAZAR JUNIORS 2011: Kartalović, Šaćirović, Slavković, Nicević, Hadžibulić, Avdulović, Marukić (Sadović), Sulejmanović (Demirović), Adilović, Marovac (Lukić), Ferizović.