Partenon do bodova u Raški

Fudbaleri kluba malog fudbala "Partenon" iz Smederevske Palanke, savladali su KMF Raška sa ubedljivih 8:3. Rezultat sa ovog meča može i da zavara, jer su raščani naročito u prvom poluvremenu propustili da realizuju desetak stopostotnih prilika. Realizacija domaćina je bila problem, ali takođe treba istaći i golmana gostiju Marka Jovića koji je kao niko do sada u Sportskoj hali u Raški činio čuda i praktično bio nesavladiv. Na početku drugog dela odbranio je i penal Kostiću. Palančani su do ubedljive prednosti došli još u prvom poluvremenu kada su poveli sa 5:0, a pet golova su postigli iz osam prilika. KMF Raška je dobro otvorio nastavak, brzi gol Mutavdžića da je nadu, ali iskusni igrači Partenona uspeli su ipak da sačuvaju prednost i zasluženo odnesu tri boda iz Raška. Igrač utakmice: Marko Jović (Patrenon).

KMF RAŠKA - KMF PARTENON  3:8 (0:5)

Sportska hala - Gledalaca: 100. Sudije: Radisavčević (Kraljevo) i Trivan (Ušće). Strelci: Mutavdžić u 21, Savić u 39. i Dugalić u 39.minutu za Rašku, a Pavlović u 3, 15, 18 i 39. minutu, Rakić u 11, Petrović u 17, Milić u 31. i Kokotović u 32.minutu za Partenon.

RAŠKA: Trikoš, Cvetić, Savić, M.Novaković, Kostić, Dugalić, P.Novaković, Jovanović, P.Nikolić, A.Nikolić, Drmanac, Komljenović, Mutavdžić.

PARTENON: Jović, Brkić, Rakić, Pavlović, Lazić, Milić, Jovetić, Jocić, Kokotović, Petrović, Spasojević.