Pomoravsko-Timočka zona: Juhor - SFS Borac 3:2

Puleni Miše Sibinovića odneli su još jednu pobedu u lokalnom i tradicionalnom derbiju posle bolje igre naročito u prvom poluvremenu kada `su poveli sa 3: 0 a mladi Marković posle filigranskih akcija Ackovića i Mladenovića dva puta u 34. i 37. minutu matirao golmana staklaraca Miloševića. U poslednjem minutu prvog bdela i gosti su imali preko Radića kolosalnu šansu ali je golman domaćih Maksimović bravurozno intervenisao. Pošetak drugog dela pripao je gostima najpre u 52. minutu Banović smanjuje na 3:1 da bi već u 56. minutu preko danas vrlo dobrog N: Jovanovića gosti smanjili na 3:2. Do kraja vodila se otvorena borba ali su Obrežani ipak zasluženo stigli do nove pobede.

Strelci: 1:0 Vukmanović u 15. iz Ku, 2:0 Marković u 34. , 3:0 Marković u 37. minutu, 3:1 Banović u 52, 3:2 N. Jovanović u 56. minutu. Stadion Juhora U Obrežu, gledalaca 250. Sudija: Mario Lapadatović (Negotin) 7, 5. Opomenuti igrači: Pejković i Vukmanović (Juhor), Radić, S. jovanović, Antonijević i Jokić (SFS borac. Igrač utakmice: Nikola Marković (Juhor)

JUHOR: Maksimović 7, 5, M. Kolarević 7, Vukša 7 ( D. Kolarević 7), Tomić 7, Vukmanović 7, 5, Lukić 7, Mladenović 7, Simonović 7(Stević-), Acković 7, 5, Pejković 7, Marković 8.

SFS BORAC: Milošević 6, S. Jovanović 7, Todorović 6, 5, Jokić 6(Totić-), Banović 6, 5, Milenković 6, 5, Antonijević 7, Radić 7, 5, Đorđević 7, N. Jovanović 7, D. Jovanović 6.

SAOPŠTENjE FK JUHORA

Povodom utakmice Juhor -SFS Borac a neposredno po njenom završetku javnosti se obratio Aleksandar Đani Rajković portparol FK Juhora (na slici) u kome kaže da su razna saopštenja pojedinih igrača i rukovodilaca SFS Borca pred tradicionalni derbi prilikom gostovanja po lokalnim televizijama a posebno na kanalu M u Paraćinu zaista bila neprimerena. FK. Juhor je na utakmici pre za vreme i posle utakmice pokazao da je klub koji ima jedan od najmodernijih stadiona u Pomoravlju , sa tribinama i stolicama, da je to klub koji godinama unazad igra Srpsku ligu i Pomoravsko-Timočku zonu. Da su na našem stadionu gostovali i takvi giganti kao što su Radnički iz Niša, Priština i svi srpskoligaši sa kojima je Juhor igrao. Na ovom stadionu FK napredak je prošle godine igrao sve prvenstvene utakmice mlađih kategorija, dakle ovde su igrali i omladinci Zvezde, Partizana, Vojvodine i drugih, zato nas čude izjave pojedinaca iz SFS da gostuju selu koje kad mu dođu gradski klubovi se napali (kako rekoše na kanalu M ) prijatelji iz SFS borca. Danas smo pokazali svima pa i našim prijateljima iz Paraćina da smo mi ponosni klub iz ponosnog sela , ponosnih i radnih ljudi.

Na slici: Aleksandar Djani Rajković

OFK Bor 2 : 1 Župa
Majdanpek 4 : 0 Radnički
Dunav 1 : 0 Rembas
Juhor 3 : 2 SFS Borac
Borac (B) 2 : 1 Rtanj
Dragocvet 0 : 3 Kablovi
Lugomir 0 : 0 Ozren