Startovale i dame

Ovog vikenda sa svojim ligaškim nadmetanjima započele su i dame u kopačkama. Prvo kolo Druge lige Sever Goleada Kalemegdanki u Zrenjaninu i pata karte u Pančevu. U Drugoj ligi Srbije grupa Sever, učestvuje osam ekipa postignuti su slededći rezultati: ZRENJANIN: Radnički 1919 – Kalemegdan (Beograd) 0:11 (0:7) PANČEVO: Pančevo – Novi Bečej 1:1 (1:1) SOMBOR: Ravangrad – Vandini (Zemun) danas (nedelja) i NOVI SAD: Fruškogorac – Kikinda danas (nedelja).
Na otvaranju sezone u Pančevu fudbalerke istoimenog kluba i Novog Bečeja su podelile bodove. Po proikazanoj igri realan i rezultat. Domaćin je svoje prilike, posebno Milica Broš prokockao do odmora, ili je pred golom gošći duvala promaja ili je opasnost otklanjala golman Dnijela Pirić. Povele su Pančevke u 10.minutu a strelac je bila iskusna Daliborka Dupalo, samo tri minuta kasnije poravnala je Jelena Banjeglav. Oba gola dalekometna, prvi sa trideset (iz slobodnog udarca), drugi koji metar više.

Pančevo- Stadion SRC “Mladost”. Gledalaca: 50. Sudija: Željko Ilijevski (Pančevo). Pomoćne sudije: Dejan Krnjajić i Ivan Nikilić (oboje Pančevo). Strelci: Dupalo u 10.minutu za Pančevo, a Banjeglav u 13.minutu za Novi Bečej. Žuti kartoni: Dupalo (Pančevo)

Pančevo: Ilic , Latinovic , Petrovic , Dupalo , Zelenovic , Spiridonov , Ðordev , Broš , Miljanic , Sipic ( od 63 min. Stanojev)
Novi Bečej: Panic , Srdic , Protic , Kevrešan , Živkovic , Banjeglav , Rakocevic , Marenic , Tolmacevic , Novakovic ( od 66 min. Abdulahi ), Hedeši