Voždovac bolji u prijateljskom duelu "Zmajeva" i "Zmajčeka"

U sredu, 05. februara u Umagu odigrana je prijateljska utakmica između FK Voždovac i NK Olimpija Ljubljana koja je završena rezultatom 2:1 (1:1). Posle početnog ispitivanja snaga, u 11. min Projić je centrirao sa levog boka, Marušić je bio najspretniji u 16-ercu, 1-0 za Voždovac! Do pred sam kraj prvog poluvremena, igra se odvijala između dva 16-erca. U 43. min posle kornera za Olimpiju, Božić je nespretno reagovao i pogodio svopstvenu mrežu, 1-1! U 45. minutu Milovanović je izveo odličan slobodan udarac, golman Olimpije se istakao. U drugom poluvremenu, mnogo angažovanija igra Voždovca. Naš superligaš je pogodio 3 stative. Odlučujući momenat se desio u 80. min kada je Dragović na asistenciju Sekulića postigao evro gol makazicama. Sledeću proveru FK Voždovac ima u subotu 08.02.2014. godine u 10 časova sa hrvatskim trećeligašem NK Buje, takođe u Umagu.

FK Voždovac:

12 Supić, 2 Dukić, 21 Mihajlov, 6 Vasiljević, 3 Projić, 18 Božić, 10 Milovanović, 17 Marušić, 14 Obradović, 8 Babović, 9 Veljović

Drugo poluvreme: 13 Jašić, 16 Dragović, 4 Ćulibrk, 11 Djorđević, 5 Nikolić, 23 Tripković, 24 Sekulić, 25 Jovanović, 19 Pavićević