26.10.2008 G.Ćirović

KLS: Sloga (K) - SFS Borac 1:0

Po klizavom terenu bolje su se snašli fudbaleri Sloge i zasluženo savladali borbene Paraćince. Inicijativa domaćina isplatila se u 23. minutu, kada je u kaznenom prostoru na nepropisan način zaustavljen Vulić. Siguran realizator najstrože kazne bio je kapiten Sloge Simo Kilibarda - 1:0.
Sloga je mogla da duplira svoju prednost u 57. minutu, kada je posle slične akcije u šesnaestercu ekipe iz Paraćina ponovo fauliran Vulić. Penal je ovoga puta izveo Gobeljić, ali je njegov mlak šut zaustavio golman Ostojić. Samo minut kasnije u prilici je ponovo bio Gobeljić, međutim Ostojić je još jednom dobro intervenisao.

Kraljevo - Gledalaca: 200. Rezultat: Sloga (K) - SFS Borac 1:0 (1:0)  Sudija: V. Čađenović (Kragujevac). Strelac: Kilibarda (iz jedanaesterca) u 23. minutu. Žuti kartoni: Milošević (Sloga), Ostojić, B.Anđelković (SFS Borac). Igrač utakmice: Vulić (Sloga)

Sloga: Jorgić, Obrenović, Kilibarda, Parezanović, Milošević, Stevanović, Vulić (Erac), Gobeljić (Vukadinović), Antonijević (M.Radović), Gunjić (Milojević), N.Radović (D.Anđelković).
SFS Borac: Ostojić, D.Pavlović (Veljković), Adamović (Milojević), F.Pavlović, Milivojević, Đukić (Rakić), Gajić (Marković), B.Anđelković (Todorović), Cvetković (Obradović), Stefanović (Timotijević), Sibinović.

Rad 4 : 0 Sloboda (U)
Sloga (K) 1 : 0 SFS Borac
Teleoptik 1 : 1 Vojvodina
Čukarički Stankom 1 : 0 Zemun
Radnički (O) 1 : 2 Radnički (K)
OFK Beograd 1 : 1 Partizan