Obrežani pregazili Župu

Da li je Juhor toliko jak ili Župa nikad slabija ostaje za analize,tek Obrežani odavno nisu stvorili na jednom meču više šansi pa rezultat od 3: 0 i nije pravi odnos snaga jer  su Župljani mogli kući da ponesu mnogo više golova. Već u 5 minutu domaći su zapretili pošto je danas sjajni asistent Dušan Mitrović  uposlio kapitena Mladenovića koji je izašao sam ispred Markovića ali je golman gostiju bio uspešniji, u 18 minutu Mitrović polulevo sa 22-23 metara strahovito šutira ali pogađa desnu stativu Župljana. Samo 2 minuta kasnije Mitrović kao i Mladenovića u 5 minutu sjajno upošljava Pejkovića ali je Marković uspešniji. Samo minut kasnije Nikolić sa svoje polovine gađa iza leđa odbrane gostiju  Mitrovića koji prima loptu  ali ga Milosavljević ruši za penal i vođstvo Juhora od 1:0  preko sigurnog izvođača Dragana Nikolića. Do kraja poluvremena ofanziva domaćih ali bez rezultatske promene.

Samo što je počelo drugo poluvreme Mitrović izvodi korner sa leve strane pogađa na penalu kapitena Mladenovića koji glavom šalje loptu u gornji desni ugao nemoćnog Markovića. Do kraja postojao je samo jedan tim nebi smo imali mesta da nabrojimo sve šanse domaćina ali treba istaći nekoliko sjajnih solo partitura i asistencija briljantnog Dušana Mitrovića, zatim prečku Nikolića sa 30 metara. Ipak potez i evro gol na utakmici desio se u 80. minutu ponovo je Dušan Mitrović polulevo prošao poslao loptu na nekih 12- 13 metara gde je Nikolić volejom iz okreta prosto pocepao mrežu Markovića za konačnih 3:0.

Strelci - 1:0 Nikolić u 21. iz Ku, 2:0 Mladenović u 55, 3:0 Nikolić u 65. minutu. Stadion Juhora u Obrežu, gledalaca 200. Sudija  Aleksić Marko (Kruševacc) 7,5. Opomenuti igrači:  Milosavljević (Župa) i Mladenović (Juhor).   Igrač utakmice; Dušan Mitrović (Juhor).

Juhor: Maksimović 7,Vukša 7,5, Dragoljub Kolarević 7(Stević 7),Tomić 7,5,Nikolić 8,Sibinović 7(Dačić-),Mladenović 7,Simonović 7(Savić 7),Pejković 7,Mitrović 8,5,M.Kolarević 7.

Župa;  Marković 7,5,Milosavljević 6(Bežanović 6),Bogićević 6,Toskić 6,5,Obradović 7,Ugrinić 6,5,Maksič 6(Nedeljić 6,5),Milić 6,5,Sebić 6,Lazić 7,Bićanin 7.