Temnić preko Bivolja do finala kupa FS Rasinskog okruga

Odlična fudbalska predstava u polufinalu kupa FS Rasinskog okruga sa dosta šansi i lepršave igre. Lider okružne lige Temnić iz Varvarina plasirao se u finale kupa Rasinskog okruga i time potvrdio sjajne ovogodišnje partije pobedivsi jednog od lidera Pomoravsko-Timočke zone ekipu  popularnih Simitara. Varvarinci su poveli u 30 minutu preko svog najboljeg igrača Stefana Sibinovića u 30 minutu koji je sjajnim šutem sa 23-24 metra matirao Radovanovića,izjednačio je Janko Radojević u 80 minutu pa su penali odlučili pobednika i Varvarince zasluženo poslali u finale gde će sa ekipom Trstenik ppt  na stadionu Napretka igrati finale.Inače ovo je Varvarincima ovog proleća deveta utakmica koju nisu izgubili( 9 pobeda), što ne pamte ni najstariji navijači Temnića iz zlatnih vremena ovog kluba, što samo govori o organizaciji ovog kluba na čelu sa Darkom Brankovićem i trenerom Goranom Markovićem.

BORAC (Bivolje)- TEMNIĆ (Varvarin)   1:1 penalima 5:6

Strelci: 0:1 Sibinović u 30 ,1:1 Radojević u 80 minutu. Strelci iz penala: Stojković, Radojević, Kuzmanović i Radević (Borac) i Sibinović, Aksentijević, Jokić, Ćosić i Nikola Savić (Temnić). Stadion: " Bela boca" u Bivolju.Gledalaca 100. Sudija Nikola Miljković (Aleksandrovac) 7. Opomenuti igrači: Stojanović (Temnić).Crveni kartoni: Miloš Popović(Borac) i Nikola Marković ( Temnić). IGRAČ UTAKMICE:  Stefan Sibinović (Temnić).

BORAC: Radovanović 7,5, Lazić 7,5, Jovan Petrović 7, Popović 7,5, Radević 7, Radojević 8, Miladinović 7 ( Miletić 7,5), Kuzmanović 7, Vuk Petrović 7 ( Jovanovič 8) Stojković 7,5, Arsić 7.

TEMNIĆ: Grujić 7,5, Jokić 7,5, Ćosić 7,5, Stojanović 7,5, Pešić 8 (Nikola Savić 7,5), Žerjav 8, Sibinović 8,5,  Bogdanović 8 (Avramović 7,5), Mihajlović 7,5 (Rajković 7,5), Aksentijević 7,5, Marković 7,5.

Sjajan tandem : Predsednik Temnića Darko Branković i trener Goran Marković

Predsednik Temnića Darko Branković sa svojim ljubimcem Stefanom Sibinovićem koji ovog proleća nemilosrdno trese protivničke mreže

Naupare 3 : 1 Jasika
Poljoprivrednik 2 : 1 Šanac
Čitluk 2 : 1 FUD
Mladost 1 : 0 Sloga Ćićevac
Trudbenik 5 : 2 Gradina