06.12.2008 Dragan Živković

FLS: Ekonomac ubedljivo

U hali Jezero u Kragujevcu, klub malog fudbala Ekonomac deklasirao ekipu Letećeg Holanđanina iz Vrbasa sa 10:1, poluvreme 5:1, u okviru desetog kola Prve lige Srbije u malom fudbalu.
Kragujevčani su, lakše od očekivanog došli do ubedljivog trijumfa, a goleadu je otpočeo najbolji igrač utakmice i dvostruki strelac Mladen Kocić u petom, i u 16 minutu, kada je domaćin poveo sa 5:0. Posle greške domaćih, Avanski u 19 minutu postiže pogodak za goste, što je bilo sve od ove ekipe, u prvom poluvremenu, a ispostavilo se i do kraja utakmice. U drugih dvadeset minuta Kragujevčani su kao na treningu još pet puta pogodili gol Vrbaščana, za ubedljivih i sigurnih 10:1.
Mnogo teži posao šampiona Srbije Ekonomac očekuje u sredu 10. decembra, kada u hali Jezero, u zaostalom susretu dočekuje SAS iz Zrenjanina, kandidata u borbi za titalu prvaka  Srbije u malom fudbalu.