Temnić ruši sve pred sobom, titula sve bliža

Nova pobeda Varvarinaca koji ruše sve pred sobom na putu povratka u zonu. Ovog puta savladana je vrlo dobra ekipa Mladosti,Mrežu gostiju prvi je načeo iskusni Saša Antić u 41. minutu koji je glavom poslao loptu u sam  desni ugao golmana Davidovića. Mogli su domaći i pre toga do vođstva ali su bili neprecizni iako je Dragan Rajković pravovremenim pasovima sjajno upošljavao napadače a Nikola Marković prosto bio nezaustavljiv. Ipak čim se krenulo sa centra u drugom delu  najbolji strelac Varvarinaca je posle solo prodora  poslao loptu u sam donji levi ugao golmana Davidovića , da bi u 65. minutu ljubimac gen,sekretara Temnića Radiše Dolića i velikog dela navijača Miloš Mihajlović povisio na 3:0 dok je štoper Žerjav u 83. minutu naplatio svoje česte izlete u protivnički šesnaestterac za konačnih 4:0

Temnić- Mladost (Makrešane) 4:0 (1:0).

Strelci: 1:0 Antić u 41, 2:0 Sibinović u 46, 3:0 Mihajlović u 65, 4:0 Žerjav u 83. minutu. Stadion Temnića u Varvarinu, gledalaca 200. Sudija: Raičević Bojan (Kruševac) 7. Opomenuti igrači: Nikola Milošević i Bojan Kljajić ( Mladost). Igrač utakmice: Dragan Rajković (Temnić).

TEMNIĆ: Grujić 7, Lazarević 7,5, Nikola Savić 7, Antić 7,5 (Pešić 79) Ćosić 7, Žerjav 7,5, Rajković 7,5, Stojanović 7 (Didić 7), Mihajlović 7, Marković 7,5 (Avramović 7), Sibinović 7,5.

MLADOST: Davidović 7, Marinković 6, Mihajlović 6, Bojan Kljajić 6,5, Nikola Milošević 6 ( Nikola Nikolić -), Gajić 6,5, Ilić 6, Miloš Kljajić 6,5, Živković 6 (Igor Nikolić 6), Milojević 7, Petronijević 6.

Zadovoljstvo na licu sve govori( predsednik Temnića Darko Branković i šef struke Goran Marković

Detalj sa utakmice: Gužva pred golom gostiju

Naupare 2 : 0 Trudbenik
Temnić 1924 4 : 0 Mladost
Vinogradar 6 : 2 Čitluk
Jedinstvo 1936 0 : 3 Poljoprivrednik
Pepeljevac 0 : 0 Jasika