Još jedan poraz Radničkog kod kuće

Ekipa iz Barande i dalje posrće i gubi bodove šakom i kapom. Brod je krenuo da tone posle poraza kod kuće od ekipe Poleta iz Izbišta od 1:2 i to u poslednjim minutima meča. Posle toga bodove je uzimala i ekipa Crvene zvezde iz Pavliša 2:0, Vulturil iz Grebenca 3:0 ekipa koja je bolja jedino od Tema iz Sefkerina i sad ekipa Železničara iz Pančeva. Do duše imala je ekipa Radničkog ubedljivu pobedu protiv ekipe Sloge iz Banatskog novog sela, međutim posle toga nastavljeno je sa porazima. Radnički se posle ovog poraza nalazi na četvrtom mestu, međutim ako nastave da gube bodove mogli bi lako pasti na čak šesto mesto. Što je zaista loše imajući u vidu da su jedno vreme bili prvi na tabeli PFL Pančevo.

U prvom delu bile su svega dve povoljne prilike,  za goste u 29, a za domaće u 43. minutu. Gosti  su bili nešto nadmoćniji i izvode dva udarca iz ugla, a zatim iz jednog napada Pešovski u 37. minutu postiže pogodak za vođstvo Železničara od 0:1. U drugom poluvremenu igralo se muški, požrtvovano, ali ipak gostujuća ekipa više prikazuje na terenu, a Tahirović volej udarcem sa nekih 20 metara postiže evro gol za 0:2, što je i konačan rezultat utakmice.