DFL Sever: Tango Gramont – Slodes 5:5

Veliki preokret napravili su igrači Tanga. Imali su minus od četiri gola u 21. minutu ali su zahvaljući tome što su igrali sa pet igrača u polju stigli do nerešenog ishoda. Petrika je odlično proigravao saigrače, a do tada odlično organizovana odbrana Slodesa odjednom je postala smušena. U prvom poluvremenu tandem gostiju Dmitrović-Gušavac kontrama je unosio pometnju kod domaćih. Ako nisu bili strelci, onda su jedan drugome asistirali.
I pored četiri data mogli su na odmor sa mnogo većom prednošću. Kada su Slodesovci u drugom poluvremu postigli još jedan gol svi su mislili da je utakmica rešena. Ali tada Miladinović i Đurić uspevaju da anuliraju prednost protivnika i na kraju ipak zasluženo stignu do boda. Ovim ishodom domaći su ostali na poziciji broj dva, dok je Slodes gotovo sigurno obezbedio mesto u baražu.

Rezultat:
Tango Gramont – Slodes 5:5 (1:4); Hala: u Futogu. Gledalaca: 50. Sudije: Đorđe Bilić (Ruma), Predrag Beljević (Vrbas). Strelci: Petrika u 16 (10m), Miladinović u 33. i 37. i Đurić u 24. i 39. minutu za Tango, a Gušavac u 7, 18. i 19. i Dmitrović u 8. i 21. minutu za Slodes. Žuti karton: Bjelović (Slodes). Nagomilavanje prekršaja: Tango (5+4), Slodes (6+2).