Nastavljena rasprodaja bodova u Ćićevcu,zona sve dalja

Ćićevac:

Fudbaleri Sloge nastavili su prolećnu rasprodaju bodova na svom stadionu,posle FUD a, Sloge iz Dašnice,Mačkovca i Vinogradar iz Zleginja je ostao nepobeđen pa je treće mesto koje vodi u zonu za fudbalere Slogev sada u domenu teorije. Danas su se domaći posebno ispromasivali i iz situacije iz kojih je teže promasiti a ne pogoditi gol. Sloga je imala terensku inicijativu tokom cele utakmice  .Najpre je u 31 minut Darko Maksimović pogodio prečku,da bi minut kasnije Miloš  Stanojević bio srušen u šesnaestercu gostiju pa je sudija Aleksić pokazao na belu tačku a Ivković bio siguran za 1:0. U nastavku do poluvremena  Nenad Stojković i Miloš Stanojević prokockali su još po jednu priliku za Slogu

Drugi deo nastavio se pritiskom na gol gostiju  ali u 70 minutu posle jednog prekršaja nad Bobanom Šljivićem poludesno na nekih 40 metara loptu je namestio iskusni Radulac ,odlično je skočio Zdravković i glavom poslao loptu u donji desni ugao nemoćnog Zdravkovića kome je ovo bio prvi šut na gol.. Do kraja gosti su se umesno branili predvođeni golmanom Nikolićem i štoperom Radulcem ali ipak su imali i dosta sportske sreće pogotovo posle promasaja Miloša Stanojevića (3 puta) i posebno Kezunovića u nadoknadi vremena.
Inače treba istaći da je sav prihod sa utakmice uplaćen u fond za poplavljena područja a kako nam je rekla agilna predsednica Sloge Dragana Krkić (na slici) ta akcija će biti nastavljena i u narednom periodu.

Sloga(Ćićevac) -Vinogradar(Zleginje) 1:1

Strelci: 1:0 Ivkovič u 32 iz KU,1:1 Zdravković u 70 minutu. Stadion Sloge U Ćićevcu,gledalaca 100. Sudija Marko Aleksić (Kruševac) 7. Opomenuti igrači: M.Stojković(Sloga) i Lapćević(Vinogradar)

SLOGA:Zdravković-,Darko Stanojević 6,5,Ristić 6,Nenad Stojković 6,5,Miloš Stojković 7,Spasić 6(Mitrović-),Ivković 7,A.Petrović 7(Nikola Milosavljević 6,5),MilošStanojević 6,5,Maksimović (Kezunović-),7,Radosavljević 7.

Vinogradar:Nikolić 7,5,Kojić 6,Radulac 7,5,Nenezić 7,Bojović 6,Zdravković 7,Lapčević 6,Boban Šljivić 7,Milanović 6 ,Žarković 6 ,Tatić 6.

Igrač utakmice: Radulac (Vinogradar)

Fudbaleri Sloge u majicama "Pomoć za poplavljene" neposredno pre utakmice

Nervozna predsednica Sloge Dragana Krkić; rasprodaja bodova kući se nastavlja.

Šef struke Saša Milosavljević i njegov pomoćnik Čukić Zoran: Ne znamo šta se događa promasili smo u ovom delu prvenstva 50 stoprocentnih sansi

Naupare 3 : 1 Jasika
Poljoprivrednik 2 : 1 Šanac
Čitluk 2 : 1 FUD
Mladost 1 : 0 Sloga Ćićevac
Trudbenik 5 : 2 Gradina
Temnić 1924 4 : 0 Sloga Dašnica
Vinogradar 2 : 5 Jastrebac
Jedinstvo 1936 4 : 2 Mačkovac