Kamenorezac 76 uknjižio tri nova boda

Po lepom i sunčanom vremenu na igralištu u Dublju domaći Kamenorezac 76 u 29. kolu OFL Trstenik, posle bolje igre u većem delu susreta pobedio je solidnu ekipu Slobode 1948 iz Mijajlovca rezultatom 8:0, poluvreme 4:0 za domaćina. Utakmicu je vodio Dušan Ristić, prvi pomoćni sudija bio je Filip Matović a delegat je bio Nedeljko Karadžić. Susret je posmatralo oko 500 gledalaca, pogodke za dubljane postigli su Janković u 7 minutu, Župac u 30 i 46 minutu, Đukić u 32 i 52 minutu, Pecić u 40. minutu, Đorđević u 60. i Jakovljević u 83. minutu. Sudija Ristić je zbog prigovora pokazao žuti karton igraču gostiju Vuksanoviću, u narednom 30. kolu OFL Trstenik Kamenorezac 76 gostuje u Odžacima kod Omladinca, a Sloboda 1948 dočekuje na svom terenu lidera na tabeli Stari Trstenik.

Borjak 2013 4 : 3 Stara Čaršija
Mladost 5 : 0 Stragari
Polet 57 3 : 0 Rujišnik
Stevka Bozurevka 3 : 2 Jugovići
Omladinac (U) 1 : 3 Topoljak
FK Stari Trstenik 6 : 1 Vinogradar
Kamenorezac 76 8 : 0 Sloboda 1948
Moravac-C 74 6 : 1 Omladinac (O)