Završeno prvenstvo u Topličkoj okružnoj ligi: Pobeda Kosanice u Grudašu

Igrači Kosanice oprostili su se od Topličke okružne lige pobedom u Grudašu. Oni su sinoć savladali Partizanski put sa 5:2, poluvreme 5:0.  Kuršumličani od jeseni igraju u Pomoravsko- rasinskoj ligi a u stručnom štabu kažu da sa četiri pojačanja počinju pripreme u julu.Dobro primljena ekipa Kosanice već u prvom poluvremenu postigla je pet golova u Grudašu. Pećaranin je započeo seriju golova u 5. minutu. Cvetković je povisio na dva nula u 13. minutu a u 20. precizan je bio Jovanović. Samo dva minuta kasnije preko Novakovića, u 22.minutu, Kosanica postiže četvrti gol a peti pogodak postiže Petrović u 33. minutu. Drugo poluvreme obeležila su dva gola domaće ekipe. Prvi gol je postigao Veljović M. u 70. minutu, jedan od trojice braće koji igraju za Partizanski put, a drugi gol postigao je u 80. Momčilović M. i postavio konačan rezultat 5:2.- Zadovoljan sam igrom igrača i rezultatom, kao I igrama u celom prvenstvu. Pripreme za  novo prvenstvo u višem rangu počinju u julu i planiramo da dovedemo četiri nova igrača. Imaćemo pripreme i u Prolom banji, kako bismo dočekali početak prvenstva spremni -rekao je Topličkim vestima Predrag Jovanović, trener “Kosanice”Inače, Kosanica je osvojila 75 bodova, 14 više od drugoplasiranog  Jastrepca. Zabeležila je 25 pobeda i jedan poraz.  Pomoravsko-rasinsku ligu činiće po sedam ekipa iz Rasinskog i Pomoravskog okruga i dve ekipe iz Topličkog okruga.

Polet 6 : 4 Omladinac
Jug Bogdan 5 : 1 Pobeda
Kosovac 0 : 3 Borac
Trbunje 1 : 5 Dunđerski
Partizanski put 2 : 5 Kosanica
Jastrebac 5 : 0 Svetlost
Dobrič 3 : 0 N.S. Tatko