Pao i "Car" Darko Branković: Bićemo šampioni

Generalka dva stara spoortska prijatelja potpuno je uspela. Po vrlo  sparnom i teskom terenu za igru viđen je dobar fudbal pa treneri Saša Milosavljević (Temnić) i Dobrivoje Đurđević Kobe (Car Konstantin) mogu biti zadovoljni pred start prvenstva u zoni Zapad i Srpskoj ligi Istok. Temnić je odlično počeo več u 7. minutu Aksentijević iz slobodnjaka sa leve strane je na drugoj stativi odlično pronasao Ackovića koji je Varvarince doveo u vođstvo ,isti igrač je u 18 minutu ovog puta na pas Milana Markovića povisio na 2:0 a onda se razvila velika borba u kojoj su dva mlada golmana  Gligorijević i Andrija Stanković nekoliko puta bravuroznim intervencijama spasavali svoj gol.

Tim Temnića pred danasnju utakmicu

Drugo poluvreme takođe puno tempa a gosti su već u 50. minutu preko mladog Ilije Ristića smanjili  na 2:1 posle čega je viđena ponovo ravnopravna borba sa dosta šansi i lepih akcija od kojih je možda najlepša bila ona u  64. minutu kada je Acković odlično prošao po levoj strani i filigranski na drugoj stativi uposlio Sibinovića ćiji je šut mladi golman Nišlija bravurozno zaustavio. Predsednici dva kluba Darko Brankovič (Temnić i Miroslav Milivojević (Car Konstantin) bili su takođe zadovoljni. Miroslav Milivojević pozntiji pod nadimkom Drvce istakao je da će njegov tim igrati ove sezone znaćajnu ulogu u prvenstvu Srpske lige Istok,dok je predsednik Varvarinaca Darko Branković bio siguran da je posle ove generalke njegov klub apsolutni favorit za prvo mesto u zoni "Zapad" Niko nam ne može ništa bićemo ubedljivo prvi bio je jasan Branković.

Dva predsednika Darko Branković (Temnić) i Miroslav Milivojević (Car) bili su zadovoljni generalkom i obojica bili optimsti pred start prvenstva posebno Darko Branković predsednik Temnića koji već preti "Ne može nam niko ništa bićemo prvi"

TEMNIĆ - CAR KONSTANTIN 2:1

Strelci: 1:0 Acković u 7, 2:0 Acković u 18, 2:1 Ilija Ristić u 50. minutu. Stadion Temnića u Varvarinu,gledalaca 300. Sudija Marko Veljković (Kruševac).

TEMNIĆ: Gligorijević, Stanojević, Ćosić, Pešić, Žerjav, Simonović, Nikola Marković, Milan Marković, Acković, Aksentijević i Sibinović: Igrali su još: Milojević, Bogdanović, Antić, Miloš Mihajlović, Bojan Mihajlović, Nikola Boškovac, Stojković, Rajković, Nemanja Boškovac.

CAR KONSTANTIN. Andrija Stanković, Aleksić, Petković, Stojković, Živanović, Janjić, Ilić, Mićunović, Milošević, Jović, Ilija Ristić: Igrali su još: Mladenović, Milijić, Zdravković, Vasić i Živadinović.

Ozren 2 : 0 Tabane 1970
Radan 2 : 1 Dinamo
Car Konstantin 1 : 1 Sinđelić
Kopaonik 4 : 0 Hajduk Veljko
Radnički (S) 3 : 1 Sloga
Đerdap 1 : 2 Radnički (P)
Timok 0 : 1 Timočanin