Kamenorezac 76 nepobediv i u gostima

I u 5. kolu prvenstva OFL Trstenik fudbaleri Kamenoresca 76 nastavili su i u gostima dobru igru ovoga puta rezultatom 8:0 pobedili su ekipu Stevku Božurevku i učvrstili čelnu poziciju na tabeli OFL Trstenik. Susret je vodio glavni sudija Marko Digić, a delegat na utakmici bio je Slavoljub Nikolić. Utakmica je bila fer i korektna, sa šansama na obadve strane ali su više sreće imali gosti iz Dublja. Strelci Nenad Mladenović u 15. i 25. minutu, Nikola Đukić najbolji igrač ovog susreta u 40, 60. i 70. minutu. U listu strelaca upisao se i Nikola Ranković u 80. minutu, a agilni Dragan Župac postigao je dva lepa pogodka u 82. i 84. minutu i zaokružio pobedu svoga tima iz Dublja, koji će u subotu pred svojom publikom dočekati ekipu Omladinaca, dok će ekipa Stevke Božurevke gostovati kod Morave.

Stara Čaršija 2 : 1 Sloboda 1948
Rujišnik 2 : 2 Jugovići
Topoljak 4 : 0 Vinogradar
Stragari 1 : 2 Morava
Stevka Božurevka 0 : 8 Kamenorezac 76
Omladinac 2 : 3 Borjak 2013