Nova pobeda Temnića, Sibinović tri puta u metu

Nova popeda Varvarinaca u pohodu na titulu, ovog puta pobedjena je vrlo dobra ekipa Poljoprivrednika iz Počekovine Ponovo je blistao napadač za koga se već sada otvorena vrata mnogih prvoligaša Srefan Sibinović koji je tri puta pogadjao mrežu gostiju.  A počelo je odlično po goste veću 10. minutu jedan faul na 30-32 metra od gola Gligorijevića topovski je raspalio Šljivić i smestio loptu u donji desni ugao mladog Gligorijevića koji je danas menjao iskusnog požutelog golmana domaćih Slobodana.R.Markovića. Samo dva minuta kasnije Sibinović je posle odličnog pasa Milana Markovića poravnao na 1:1,Ofanziva domaćih urodila je plodom u 21 minutu ,potezom kakav se viđa samo na evroligaškim terenima mlađani Dalibor Simonović je lobom prebacio štopere gostiju a tamo je Milan Marković iskusni vezista manirom rasnog strelca doveo domaće u vođstvo( bio mu je to osmi pogodak iz osam mečeva). Igra se potom rasplamsala bilo je dosta šansi ali su golmani pokazali svoj talenat sve do 42. minuta kada na scenu opet stupa ko bi drugi nego Sibinović koji posle jednog dubinskog pasa nastavlja tačku na prvo poluvreme i vođstvo od 3:1.

Stefan Sibinović juče ponovo pokazao prvoligašku klasu. Foto: Slobodan Simić

Drugo poluvreme odlično ali sve do 76. minuta mreže miruju a onda centarsut sa leve strane Stefan Radosavljević majstorski  prima loptu na 13-14 metara i šalje je u raklje za 4:1. Samo dva minuta kasnije fudbalsko remek delo Stefana Sibinovića koji prima loptu na centru prelazi više prepreka i sa 20 metara salje loptu  u raklje za 5:1 sigurno bi ovo mogao biti gol kola. Do kraja gosti preko Đurovića smanjuju za sto bolji utisak na 5:2. I za ovu utakmicu u Varvarinu vladalo je veliko interesovanje  navijača Saša Jovanović sa Čubure opet je bio na tribinama ali ovog puta bilo je podrške i iz dijaspore ,Goran Milojević koji dugo živi i radi u Austriji u Varvarin je poslao grupu navijača na čelu sa svojim sinom Milošem Milojevićem.

Dijaspora na stadionu

Temnić- Poljoprivrednik 5:2 (3:1)

Strelci: 0:1 Šljivić u 10, 1:1 Sibinović u 12, 2:1 Milan Marković u 21, 3:1 Sibinović u 42, 4:1 Radosavljević u  76, 5:1 Sibinović u  78, 5:2 Đurović u 87. minutu. Stadion Temnića u Varvarinu, gledalaca 500.Sudija Pršić Marija (Kruševac) 7,5. Igrač utakmice: Stefan Sibinović (Temnić).

Temnić: Gligorijević 7,Bojan Mihajlović 7, Slobodan .z.Marković 7, Simonović 7,5, Stanojević 7,5, Stojković 7, Radosavljević 7,5, Milan Marković 7 (Milojević 7), Sibinović 8, Aksentijević 7,5 (Boškovac 7) Rajković 7 (Bogdanović 7).

Poljoprivrednik:Nikola Jovanović 7,5, Ignjatović 6,5, Petrović 6,5, Cvetković 7, Digić 7, Simić 6,5, Milićević 7, Šljivić 7, Milosavljević 6,5 (Đukić-), Đurović 7, Majdevac 7 (lević-).

Predsednik Temnića Darko Branković objasnjava sledeće poteze kluba jednom od najvernijih navijača Radisavu Radetu Simiću