Kamiondžije ne daju vrh tabele u Zoni Drina

Odlična igra i još jedna ubedljiva pobeda pribojskih fudbalera, ovoga puta na gostovanju u Šapcu, omogućila je Kamiondžijama da i drugu nedelju za redom budu na vrhu tabele Zone Drina, FK Borac – FK FAP 0-3 (0-2).

Činjenica da je ekipa Borca na poslednjem mestu ove sezone nije zavarala pribojske fudbalere, koji još pamte najubedljiviji poraz u prošlogodišnjem prvenstvu kada je u Šapcu bilo 6-2 za domaćina. I ovoga puta je sam početak meča pripao ekipi Borca. Srećom, na golu FAP-a još jednom je briljirao golman Pijevac koji je u prvih pola sata igre u dva navrata branio zicere šabačkim napadačima. To je ulilo dodatnu sigurnost pribojskoj ekipa koja do poluvremena igra znatno bolje, a golovima Nikačevića u 33. i Janovića u 38. minutu dolazi do ubedljive prednosti, 2-0. U nastvaku dobra i sigurna igra Kamiondžija krunisana je još jednim pogotkom. Strelac je bio Bukvić u 65. minutu, a to je bio i konačan rezultat ovog meča, 3-0 za ekipu FAP-a.

Sa nova tri boda Kamiondžije su zadržali lidersku poziciju Zone Drina sa ukupno 18 bodova iz prethodnih 9 kola, a narednog vikenda ih očekuje još jedno gostovanje, ovoga puta pretposlednjem Sevojnu.

Sve mlađe selekcije FK FAP su bile domaćini. Omladinci FK FAP su poraženi od FK Jedinstvo Putevi rezultatom 2-5 (2-1), a golove za FAP su postigli Nikola Milošević i Senad Hajdaragić. Pioniri su savladali Slobodu iz Čačka 4-0, dok su petlići FAP-a izgubili od Polimlja sa 0-2. Treću pobedu u prva tri kola su zabeležili petlići FK 033 koji su u Sjenici savladali istoimenu ekipu rezultatom 1-4. Strelci za pribojsku ekipu na ovom meču su bili Ratković Lazar, Novaković Vuk, Bukvić Vuk i Oparnica Aid.