Domaći nekompletni mukotrpno osvojili tri nova boda

Lider na tabeli OFL Trstenik dubljanski "Kamenorezac 76" u uzbudljivoj i do kraja neizvesnoj utakmici iako bez šestorice standardnih prvotimaca, mukotrpno je do kraja sačuvao vođstvo od 4:3 što je bio i krajnji ishod ove napete do kraja utakmice. Susret je vodio glavni sudija Dragan Šućurović sa pomoćnicima Markom Digićem i Nenadom Palićem. Tokom celog susreta ekipe su se smenjivale u napadima, bilo je šansi na obe strane, posle jednog brzog kontranapada gosti su preko Bogićevića došli u vođstvo od 1:0 u 3 minutu, da bi 7 minuta kasnije uspešan realizator dosuđenog jedanaesterca bio kapiten dubljana Nikola Pecić, izjednačivši rezultat na 1:1. Isti igrač povisio je vođstvo domaćih u 17 minutu da bi u 26 minutu gosti izjednačili rezultat pogodkom Bogićevića, rezultat 2.2 je bio i rezultat prvog dela ovog susreta. U nastavku se isto tako igralo požrtvovano i otvoreno. Kapiten domaćih Nikola Pecić postigao je het trik i novo vođstvo "Kamenoresca 76" bilo je to 3:2. Agilni Mladenović postigao je u 54 minutu i četvrti pogodak za dubljane 4:2, međutim gosti su se prenuli i napadali kao osice, da bi u 55 minutu Nikolić smanjio vođstvo domaćina na 4:3 što je bio i krajnji ishod ove utakmice. Publika je nagrađivala čestim aplauzima lepe akcije i pogodke obeju ekipa, ali posebno zapažen bio je delegat ovog susreta Goran Đonić koji je pravovremeno reagovao u pojedinim trenucima utakmice, kada je bilo spornih situacija tako da je utakmica uspešno privedena kraju. Đonić je pohvalio u Protokolu organizatora ali ocenio uspešnim i suđenje sudija. Tako je "Kamenorezac 76" došao do nova tri veoma važna boda i posle poraza "Jugovića" povećao bodovnu prednost na tabeli uz odličnu gol razliku od +45 pogodaka. Trener Nebojša Đukić pribojavao se na početku da će igra domaćih biti znatno slabija zbog izostanka šestorice prvotimaca, ali sve se dobro završilo. U narednom 12 kolu OFL Trstenik dubljani gostuju drugoplasiranom "Jugoviću" u derbiju kola, biće kažu žestoko ali se igrači "Kamenoresca 76" neće lako predavati ići će kao i u dosadašnjim mečevima na pobedu. Ekipa"Mladosti" dočekuje u Maloj Drenovi ekipu "Morave" iz Medveđe.

Topoljak 1 : 1 Sloboda 1948
Stevka Božurevka 1 : 1 Rujišnik
Omladinac 2 : 0 Stara Čaršija
Borjak 2013 2 : 1 Jugovići
Kamenorezac 76 4 : 3 Mladost
Morava 5 : 0 Vinogradar