Kamiondžije prekinule pobedničku seriju, Ribnica - FAP 0:0

Fudbaleri FAP-a su u 12. kolu Zone Drina igrali nerešeno u Mionici i tako prekinuli niz od četiri vezane pobede, golman Pijevac nesavladan 690 minuta, debitant Peruničić igrač utakmice, FK Ribnica – FK FAP 0-0.

U tvrdoj utakmici domaćin je bio bolji tim. Nešto bolja igra pribojskih fudbalera u prvom poluvremenu donela je jednu od dve odlične prilike koju u pogodak nije pretvorio Goločevac. U drugom poluvremenu sjajnu šansu imao je i Bukvić ali bez realizacije. Izuzetno motivisan domaćin je u nastavku meča bio znatno opasniji protivnik. Međutim, na golu pribojske ekipe stajao je nesavladivi Filip Pijevac koji je sa ovom utakmicom ukupno 690 minuta bez primljenog gola, još od gostovanja 13.09. u Bajinoj Bašti. Treba napomenuti da je FAP na ovoj utakmici nastupio bez povređenog Slatine i kažnjenih Stankovića, B.Šalipura i Oparnice, a da se neposredno pred početak susreta Bajramović loše osećao, pa ni on nije bio u sastavu. U takvoj situaciji priliku, koju je na mestu štopera dobio mladi Nikola Peruničić, je maksimalno iskoristio i po prikazanoj igri zaslužio epitet igrača utakmice.

I pored remija Kamiondžije su na čelu Zone Drina sa 25 osvojenih bodova, tri više od drugoplasiranog Zadrugara koji je poražen u Sjenici. Narednog vikenda ih očekuje derbi pred svojim navijačima jer u Priboj dolazi ekipa Rađevca koja je u Krupnju igrala nerešeno sa Borcem 1-1.

Omladinci FAP-a su na gostovanju u Čačku poraženi od ekipe Borca sa 3-1. Jedini pogodak za pribojske fudbalere je postigao Vukašin Šalipur. Pioniri su takođe gostovali u Čačku gde su igrali bez golova sa ekipom Slobode, dok su petlići FAP-a poraženi u Priboju od vršnjaka Sloge iz Sjenice 1-3.