Nastavljen niz od četiri uzastopne pobjede Kakmužana

Kakmužani su nastavili niz od četiri uzastopne pobjede. U 11. kolu i gosti iz Osinje morali su položiti oružje. Po veoma dobro pripremljenom terenu za igru i dobrim vremenskim uslovima za odigravanje utakmice, Kakmužka publika koja je juče u solidnom broju došla na stadion "Bare" vidjela je četiri zgoditka. Sva četiri u mreži gostiju. Put ka pobjedi otvorio je u 23. minutu Đurić Dejan. Do narednog zgoditka čekalo se do 54. minuta, kada golmana Borca matira Mešić Enver. U 66. minutu već je bilo 3:0 ovaj put Cvijanović Perica trese mrežu gostiju. Tačku na ovu utakmicu u 68. minutu stavio je Mešić Enver svojim drugim, a za Zvijezdu četvrtim zgoditkom.

Rezultati 11. kola MFL Doboj: FK Zvijezda-FK Borac 1975 4:0, FK 27 Juli-FK Hajduk 3:2, FK Borac K-FK Borac BL 2:1, FK Zborište-FK BSK 3:1, FK Željezničar-FK 4 Juli 6:1, FK Vučijak-FK Polet 0:3 službeni rezultat utakmica nije odigrana.

Zvijezda 4 : 0 Borac 1975
Zborište 3 : 1 BSK
Vučijak 0 : 3 Polet
27. Juli 3 : 2 Hajduk
Borac (K) 2 : 1 Borac (L)
Željezničar 6 : 1 4. Juli