Nedeljko Ostojić: Nema predaje, verujem u igrače i stručni štab

Sportski direktor Fudbalskog kluba Napreda Nedeljko Ostojić smatra da je za igrače Napretka, a i ceo stručni štab, neophodan mir, pred ulazak u završnicu jesenjeg dela prvenstva: Rezultati nisu onakvi kakve smo očekivali. Ali nema predavanja. Moramo da se zbijemo u redove i što bolje pripremimo za predstojeće tri utakmice u kojima realno možemo osvojiti nekoliko bodova.

Stručni štab mora da uradi detaljnu analizu do sada odigranih utakmica. Činjenica je da ne možemo zaboraviti dobre igre fudbalera Napretka, i da naši igrači imaju kvalitet. Ja verujem u njih."

Ostojić je najavio i veliki broj pojačanja na svim nivoima u klubu: Nama trebaju igrači koji su takmičari, a ono što nam je prioritet je jedan dobar plejmejker. Trebaju nam igrači koji svojim kvalitetom zaslužuju da budu deo porodice Napretka, i da nose grb ovog kluba.

Nema predavanja i nema "guranja problema pod tepih", zaključio je Ostojić.

Ibrahim NDIAJE promašio 27 šansi

Da Napredak igra dobro i da je neefikasnost ključ pokazala je danas analiza  u sportskoj emisiji "Time out" Televizije S na kojoj je prikazano 27 stoprocentnih šansi koje je u prvih deset kola Jelen Super lige promašio igrač Napretka Ibrahim Ndiaje,ako se tome dodaju promašaji i drugih igrača,te promaseni penali jasno je da je osnovni cilj stručnog štaba mora biti da tim postane efikasniji ,jer i u subotu da je Lazić pogodio kod 0:0 u situaciji gde je bio sam sa golmanom Supićem rezultat svakako nebi bio 0:2.

Mister promasaj (desno) Ibrahim Ndiaje

Janičić i Govedarica napustili bolnicu

Strasan šok za sve na stadionu desio se u 31 minutu utakmice kada su se posle sudara igrači Napretka Janičić i Govedarica nasli na zemlji. Ogromnim naporom oba lekarska tima posle 5-6 minuta prekida transportovani su u bolnicu ,gde su zbog potresa mozga zadržani na lečenju ,ipak kako nam je danas rekla alfa i omega Kruševljana Valentina Vasič oni su sinoć napustili bolnicu i za nekoliko dana uključiće se u trenažni proces u klubu.

Nedeljko Ostojić veruje u igrače i stručni štab, nema predaje.