20.04.2015 Administrator

Ubedljiva pobeda Lugova

U nedelju su odigrani mečevi 20. kola Gradske fudbalske lige Čačka. Najubedljiviju pobedu zabeležili su fudbaleri Lugova koji su u Trbušanima savladali Moravu iz Mojsinja sa 5:0. Domaći su poveli u 5. minutu golom Gudovića. Marjanović u 47. minutu duplira prednost. Šest minuta kasnije Novaković postiže treći gol za Lugove. U 63. minutu Gerzić povećava prednost Lugova na 4:0. Najlepši momenat na meču desio se deset minuta kasnije kada je Savo Novaković sa pola terena pogodio mrežu Miloševića na golu Morave. Premeća je priredila najveće iznenađenje jer je savladala Moravu iz Katrge sa 4:2. Strelac je na svom terenu poražen od izabranika Vojkan Popovića sa 3:0. Kej je pobedio Zadrugar 1:0. Prijatelji su zabeležili novu pobedu u derbiju začelja savladali su Čačak 94 sa 3:2. Vujan je pobedio Planinac sa 3:0.

Rezultati XX kola GFL-Čačka: Lugovi-Morava (M) 5:0 Kej-Zadrugar 1:0 Premeća-Morava (K) 4:2 Prijatelji-Čačak 94 3:2 Strelac-Budućnost 0:3 Vujan-Planinac 3:0 BIP i Rakova, slobodni.

Parovi narednog kola XXI kola GFL-Čačka, koje je na programu u četvrtak 23.04.2015. godine sa početkom u 16:30 časova: Morava (K)-Strelac Budućnost-Prijatelji Čačak 94-Lugovi Morava (M)-Kej Rakova-Vujan Planinac-BIP Premeća i Zadrugar, slobodni.

Vujan 3 : 0 Planinac
Kej 1 : 0 Zadrugar
Lugovi 5 : 0 Morava (M)
Prijatelji 3 : 2 Čačak 94
Strelac 0 : 3 Budućnost
Premeća 4 : 2 Morava (K)