PKM Liga: Radjevac – Ocečina2 3:0

Počelo je prvenstvo u Kolubarsko-mačvanskoj ligi za pionirke u odbojci. Posle 20 godina u Krupanj su doputovale odbojkašice iz Pecke, jer je klub ugašen 1990. godine. Zahvaljujući starim sportskim radnicima i zaljubljenicima u ovaj sport Goranu Popoviću, Dragici Todorić i Milomiru Sariću od pre šest meseci klub ponovo radi i sada nastupa kao druga ekipa Osečine.

U prvom setu rezultat je bio dva puta izjednačen na 2:2 i 3:3, posle čega su domaće imale prednost do 3 poena razlike sve do 15:12. Tada svojim dobrim servama Ksenija Simić omogućava saigračicama da lakše dodju do poena i nedostižnih sedam poena razlike. Drugi set je veoma brzo rešen jer je Radjevac poveo sa 6:0, pa sa 17:2 tako da se samo postavljalo pitanje konačnog rezultata. Nije bilo neke neizvesnosti ni u trećem setu, ali su gošće iz Pecke pružile veći otpor nego u prva dva seta. Medjutim, kad god bi se rezultatski približile na scenu bi stupila ili Milica Djurić ili Ksenija Simić koje su u serijama neodbranjivim smečevima povaćavale prednost. Ovaj treći set je pokazao da na Osečinu 2 treba ozbiljno računati u budućnosti.

Krupanj: Hala osnovne škole. Gledalaca: oko 80. Sudije: Filip Filipović i Dragan Milošević (oba iz Šapca). Zapisničar: Vladimir Vićentić (Krupanj).

Radjevac: Teovanović Tamara, Djurić Milica (kapiten), Simić Ksenija, Despić Milica, Mladenović Aleksandra, Petrović Maja, Jokić Dušanka, Štefika Marija, Marjanović Tihana, Jovanović Angelina, Pavlović Tamara, Đurić Zorica.
Osečina2: Urošević Andjelka, Jovanović Tijana (kapiten), Nedeljković Milica, Perić Biljana, Popović Biljana, Radosavljević Katarina, Nedeljković Ivana, Gajić Nada, Popović Ivana, Todorić Dragica.