PKM Liga: Radjevac – Tamnava Voćar 3:0

Obzirom da je utakmica počela nekoliko minuta pre zakazanog vremena, većina gledalaca je stigla tek na drugi set. Milica Despić je odservirala do 16:0, tako da je prvi set vrlo brzo rešen u korist domaćina. To je omogućilo treneru Radjevca Momčilu Baniću da izmeni kompletnu prvu postavu i baci u vatru one igračice koje u prethodnim utakmicama nisu imale priliku da se iskažu, kako bi se i one kalile i sticale iskustvo. Medjutim, one to nisu iskoristile na najbolji način već su dovele set u pitanje. Kod rezultata 6:16 trener Banić je počeo sa izmenama dok nije na teren uveo skoro kompletnu prvu postavu. Vrlo brzo je nastao preokret pa su domaće igračice i ovaj set rešile u svoju korist. U trećem setu nije bilo eksperimentisanja pa nije bilo ni neizvesnosti što se rezultata tiče.

Posle ove pobede Radjevac se izdvojio na prvom mestu sa tri boda prednosti u odnosu nad pratiocima. U preostala tri kola slede gostovanja u Malom Zvorniku i Osečini, dok u Krupnju dočekuju ekipu Bravo iz Valjeva. U klubu su svi uvereni da ozbiljnim radom, kao i dosada, mogu ostvariti rezultate sa kojima će ostati na vrhu tabele i proveriti svoje kvalitete na završnici prvenstva Srbije.

Krupanj: Hala osnovne škole. Gledalaca: oko 50. Sudije: Dragan Milošević, Dragan Marković (oba iz Šapca). Zapisničar:  Vladimir Vićentić (Krupanj).

Radjevac: Teovanović Tamara, Djurić Milica (kapiten), Simić Ksenija, Despić Milica, Mladenović Aleksandra, Štefika Marija, Marjanović Tihana, Jokić Dušanka, Grujić Jovana, Jovanović Angelina,  Pavlović Tamara, Đurić Zorica.
Tamnava Voćar: Vasić Marina, Ranković Jovana, Glišić Jelena, Popović Danijela, Vujičić Kristina, Novaković Tamara, Rakić Marija (kapiten).