Niška zona: Mladost Bosilegrad - BSK Bujanovac 3:1

Po izuzetno hladnom vremenu nedeljnog popodneva na stadionu Peskara, domaćini su uspeli da slave protiv ekipe BSK iz Bujanovca, koja je pružila veoma dobar otpor do 60. minuta. U prvom poluvremenu mreže su mirovale, ali u drugom iz jedne gužve na polovini domaćina gosti stižu do prednosti od 1:0.  Nakon primljenog gola domaći krećui agresivnije i stižu do izjednačenja golom Jojića. Tada je oko 180 vernih i smrzutih navijača počelo sa podrškom sa tribina. To je bio dodatni podstrek domaćim fudbalerima, koji sve žešće stežu obruč oko gola gostiju i iz jedne prelepe akcije u 80. minutu stižu do prednosti od 2:1 golom Vaseva glavom. Od tog trenutka igra se umirila i kada su svi očekivali poslednji sudijski zvižduk Arsić pogadja za konačnih 3:1 za Mladost.
Ovo su velika tri boda za bosilegradjane, koji su ovom pobedom se probili na  5 mesto Niške zone.  Sledeće nedelje Mladost ide na megdan odličnoj ekipi Zaplanjaca.