Šest medalja za vrnjačke džudiste

Džudisti vrnjačkog "Goč"-a ponovo blistaju punim sjajem posle takmičenja u Brusu nastavili su žetvu medalja i u Niškoj Banji na 15 Međunarodnom džudo KUP-u, na kome je učestvovalo 18 klubova sa 118 takmičara iz Srbije, Rumunije, Bugarske i Makedonije. Vrnjčani su osvojili ukupno šest medalja dve zlatne, jednu srebrnu i tri bronzane medalje. U konkurenciji pionira Lazar Dimitrijević u kategoriji do 38 kg okitio se zlatnom medaljom, Nenad Savković u kategoriji do 46 kg osvojio je bronzanu medalju, kao i njegov klupski drug Strahinja Savković u kategoriji do 50 kg. U konkurenciji seniora Mihajlo Miodragović je osvojio dve zlatne medalje u kategorijama do 100 kg i + 100 kg, dok je Aleksandar Miodragović u kategoriji do 81 kg osvojio bronzanu medalju, saznajemo od predsednika i trenera ovog kluba Zorana Stamenića.