26.10.2015 Administrator

Košarkaši Radničkog nastavili pobednički niz

Košarkaši naše ekipe, Radničkog 1950, su u utakmici četvrtog kola Prve muške regionalne lige grupa zapad, kao gosti u subotu 24.10.2015. savladali ekipu KK Svilajnac iz Svilajnca, rezultatom 53:87 po četvrtinama (07:22; 10:29; 15:19; 21:17).

Naša ekipa je odigrala još jednu kvalitetnu utakmicu pred oko 300 gledalaca na tribinama u Hali Sportova u Svilajncu protiv domaćina KK Svilajnac i zabeležila kao što se i očekivalo ubedljivu pobedu i nastavila pobednički niz. Pitanje pobednika praktično je bilo rešeno još u prvom poluvremenu kada je naša ekipa pokazala svoj kavlitet i aposlutno zasluženo na odmor otišla sa ubedljivim rezultatom 17:51.

U pobedničkoj ekipi čak pet igrača je imalo dvocifren učinak, prednjačio je Vučić sa 14 poena, a u stopu su ga pratili Lalović sa 12, Blagojević sa 11, te Nedeljković i Tripković sa po 10 upisanih poena. Kod domaćina jedini dvociferni bio je Vukosavljević sa 18 poena.

Takođe koristimo ovu priliku da pozovemo našu publiku da u subotu 31.10.2015. u što većem broju ispuni Halu Gordana Goca bogojević od 19 časova, kada kao domaćini u okviru petog kola dočekujemo ekipu KK Šabac iz Šabca.

Mesto: Hala Sportova Svilajnac. Gledalaca : 300.

KK Svilajnac : Radivojčević 4, Brojčin 5 , Petrović , Vukosavljević 18, Kostić 6 ,Savković 7 , Božinović 3 , Jovović 2, Bogdanović 2, Vukčević, Stanković 2, Jakovljević 4 .

KK Radnički 1950: Kostić 8, Lalović 12, Đurđević 2, Blagojević 11, Nedeljković 10, Zec 8, Tripković 10, Vučić 14, Popović 4 , Tanasijević J. 3, Drašković (kapiten) 5 .