04.04.2010 Marija Kostić

NZ: Topličanin - Napredak(A) 3:0

Dominacija Prokupčana tokom celog meča, i veoma loša partija gostiju. Fudbaleri Topličanina su od početka počeli da stvaraju šanse, najbolje su imali Kostić u 10. i Jovanović u 13.minutu. A onda u 16.minutu 1:0 za domaće, Momčilović je uspeo da prevari odbranbene igrače Napretka i da postigne gol. U 30.minutu bilo je već 2:0, Momčilović je lepo prošao po levoj strani, dodao u šesnaestercu loptu Vasiljeviću, koji se kroz odbranu probio do gola i postigao gol iz blizine.

Do ubedljivog vođstva od 3:0 Topličanin stiže već na početku drugog poluvremena preko Kostića. Do kraja utakmice se igralo uglavnom na polovini Napretka, ali Prokupčani nisu uspeli da postignu više ni jedan pogodak. Gosti su uspeli iz kontre da stvore jednu stopostotnu šansu, ali dobra reakcija golmana Gligovića.

I tako Prikupčani dolaze do treće uzastopne pobede, a u sledećem kolu ih očekuje Toplički derbi, gostovanje u Blacu.

Prokuplje. Stadion kraj Toplice. Gledalaca:300.
Sudija: Mitrović(Pirot)
Strelci: 1:0 Momčilović u 16, 2:0 Vasiljević u 30, 3:0 Kostić u 48.minutu.
Sastav Topličanina: Gligović, Krstić, Mitrović, Stanković (Mladenović), Milovanović, Jović, Kostić(Petrović) Rajković, Vasiljević (Stojanović), Jovanović, Momčilović
Sastav Napretka: Pejčinović, Babić, Savović, Stojanović, Radojković, Stanković A., Milenković, Babić(Branković), Spasić, M.Stanković, Milojević.