Živković sa tri pogotka rešio pobednika

Fudbaleri Mladosti sa nova tri boda protiv Kačarevaca zadržali su drugu poziciju na tabeli Prve JBPF lige i na odmor odlaze sa osvojenih 34 boda. Od prvog minuta fudbaleri trenera Vladana Nestorovića krenuli su ka golu gostiju i do prednosti došli su u poslednjem minutu prvog poluvremena kada je Uroš Živković postigao prvi pogodak. Gosti iz Kačareva nekoliko puta su ozbiljno pripretili preko Stefana Pešovskog i Atanasova, ali je mreža golmana Lukića mirovala. Posle samo četiri minuta igre u nastavku napadač Živković je iskoristio ukazanu priliku i po drugi put se upisao u listu strelaca za vođstvo 2:0. Bolju igru u drugom poluvremenu Kačarevci su krunisali pogotkom Stanojkovića i stvorili još dve prilike, ali je kazna stigla minut pre kraja trećim pogotkom Živkovića za konačnih 3:1. U poslednjem kolu jesenjeg dela fudbaleri Mladosti su slobodni, Jedinstvo Stević u subotu na svom terenu dočekuje Partizan iz Uljme.

Mladost (O) – Jedinstvo Stević 3:1 (1:0)

Omoljica. Stadion: Mladosti. Gledalaca: 100. Sudija: Ivan Jokić (Vršac). Strelci: Živković u 44, 49 i 89 za Mladost, Stanojkvić u 58 minuti za Jedinstvo Stević. Žuti kartoni: Đokić, M.Savanović (Mladost), Stanojković (Jedinstvo Stević).

Mladost (O): M.Lukić, Božić, Đokić, B.Savanović, M.Savanović, Stojanovski, Maksimović (Binđa), Živković, Gigović (N.Lukić), Kalapiš, Savković (Đilas).

Jedinstvo Stević: Dragović, Kocević (N.Okuka), Momčilović, Spaskovski, Mitkovski, Vlajin, P.Okuka, Stanojković, Atanasov (Zlatanović), Mitkovski, S.Pešovski.