Džudisti Goča nastavljaju žetvu medalja

Mladi vrnjački džudisti su do sada osvojili veliki broj medalja na raznim takmičenjima.Uspehe ređaju i početkom ove godine za šta pored njih veliku ulogu ima predsednik i trener Zoran Stamenić.Ovoga puta mladi vrnjčani učestvovali su na turniru za mlađe i starije pionire održanom u Požarevcu. Strahinja Savković je u kategoriji do 55 kg osvojio srebrnu medalju a Lazar Dimitrijević u kategoriji  do 42 kg i Lazar Pljevaljčić u kategoriji do 46 kg osvojili su bronzane medalje.Na ovom turniru učestvovalo je preko 100 takmičara iz 23 kluba. Mladi džudisti Goča bili su uspešni i na Pojedinačnom prvenstvu džudo saveza Centralne Srbije za juniore, osvojili su dve medalje. Mihajlo Miodragović u kategoriji do 100 kg osvojio je srebrnu a Dejan Topalović u kategoriji do 73 kg bronzanu medalju. Oni su se ovim uspehom plasirali na pojedinačno prvenstvo Srbije za juniore koje će se održati 19 ovog meseca u Beogradu.Treći takmičar Goča Aleksandar Miodragović nije imao sportske sreće pa je osvojio sedmo mesto.Na ovom Prvenstvu učestvovalo je 76 takmičara iz 23 kluba članova JSCS,Saznajemo od predsednika i trenera džudo kluba Goč iz Vrnjačke Banje Zorana Stamenića.