OFL Kraljevo: Stubal - Zgodačica 3:1

Čekalo se 13 utakmica da ekipa Stubla dodje do trijumfa. Pred oko 100 gledalaca na igralištu u Stublu snage su odmerili ekipe Stubla i Zgodačice. Utakmica je u početku bila dinamična, domaći su imali igru napadaliali bez rezultata, gosti su pokušavali udarcima sa distance da ugroze gol domaćih.  U 34. minutu napadač gostiju i najbolji pojedinac u ekipi Zgodačice Misirlić dovodi goste u vodjstvo preciznim udarcem sa 20 metara. Minut kasnije Popović odlično prolazi po levom boku i veoma lepo upošljava neuhvatljivog kapitena domaćih Petrovića koji poravnava rezultat na 1:1. Nakon postignutog gola damaća ekipa preuzima inicijativu,  stvara šanse preko D. Petrovića, i posle lepog solo prodora Markićevića, golman gostujuće ekipe ga ruši u kaznenom prostoru, a glavni arbitar meča  dosudjuje jedanesterac, koji Popović koristi i dovodi ekipu  Stubla u vodjstvo u 40. minutu. Nakon toga domaći su imali još jednu priliku, gde je na centaršut P. Markićevića, N. Markićević glavom sa 6-7 metara pokušao da postigne pogodak, ali golman gostujuće ekipe je bio na visini zadatka.
U drugom poluvremnu gosti su vršili pritisak ali odbrana domaćih je delovala besprekorno, da bi domaći u 77. minutu udarcem sa 25 metara  Popović postiže svoj drugi pogodak na meču i time rešava pitanje konačnog pobednika.

Igralište: U Stublu. Gledalaca: 100. Igrač utakmice: Miroljub Popović.