Polufinale kupa FS Rasinskog okruga Temnić i Trajal u finalu

Fudbaleri Temnića plasirali su se u finale kupa FS Rasinskog okruga pošto su danas pobedili bez većih problema ekipu Poljioprivrednika iz Počekovine člana zone Zapad sa 3:0. Trener Temnića Raca Jovanović izveo je šareni sastav a domaći su poveli preko Sibinovića u 20. minutu sa 1:0 posle solo akcije i odličnog dubinskog pasa Andrije Radovanovića. Tim rezultatom otišlo se na poluvreme ,a nesto slabiju igru u prvom delu domaći su popravili i sa još dva gola u mreži danas odličnog Nikolića došli do pobede. Da su Manojlović,Miletić i Sibinović bili malo efikasniji mreža gostiju bila bi punija. Gosti bez mnogo ideja a nešto bolji od ostalih bili su Predrag Vasić i Šljivić.

Foto Slobodan Simić: 73. min. Vlade Lazarevski postiže treći gol za Temnić

Temnić-Poljoprivrednik  3:0 (1:0)

Strelci: 1:0 Sibinović u 20, 2:0 Manojlović u 60, 3:0 Lazarevski u 73. minutu. Stadion Temnića u Varvarinu. Gledalaca 100. Sudija Đorđe Anđelković (Kruševac) 8. Opomenuti igrači: Vukajlović (Temnić) i Marko Milosavljević (Poljoprivrednik). Igrač utakmice: Dušan Ćosić.

TEMNIĆ: Stojanović 7, Vukajlović 7, Ćosić 7,5, Radovanović 7,5, Žerjav 7, Jovanović 7, Miletić 7, Milošević - (Manojlović) 7, Sibinović 7,5 (Pavlović-), Aksentijević 7, Petković 7 (Lazarevski 7).

Poljoprivrednik: Nikolić 7,5, Perić 6,5, Simić 6,5, Milovanović 7, Filip Vasić 6,5, Milosavljević 7, Lazarević 6,5, Timotijević 6,5, Batoćanin 6, Šljivić 7 Predrag Vasić 7.

Fudbaleri Temnića proslavljaju prvi gol Sibinovića

FINALE 11. MAJA

Finalna utakmica kupa FS Rasinskog okruga između Temnića i kruševačkog Trajala koji je danas u drugom polufinalu pobedio Župu sa 2:0 igraće se 11. maja na novom kruševačkom stadionu "Radomir Mićić Miče" pod svetlošću reflektora od 19 sati.