DFL Istok: KMF Banjica - KMF Timok 10:6

U poslednjoj odigranoj utakmici prvenstva u Beloj Palanci u okviru  Druge futsal lige Istok, sastali su se  KMF Banjica i KMF Timok pred oko 100 gledalaca. Viđena je dinamična  utakmica sa puno pogodaka. Domaći su krenuli veoma silovito rešeni da brzo reše meč. Gosti orjentisani  pre svega na odbranu svog gola i iz brzih kontra napada su ugrožavali  vrtara domaćih Despotovića. Već u 3. minutu domaći postižu prvi pogodak, strelac Pejčić. Zatim dva pogodka postiže Marković u 4. i 5. minutuigre i to je već 3:0 za domaće. Prvi pogodak za KMF Timok postiže Aranđelović pošto se lepo oslobodio Dragišića i rezantnim udarcem savladao Despotovića. Samo što se krenulo sa centra Dragišić ispravlja malopređašnju grešku i postiže četvrti pogodak za domaće. Veljković u 8. i 12. minutu postiže dva pogodka kao i Pejčić drugi svoj pogodak na utakmici u 13. minutu ugre za 7:1. Do kraja prvog dela  gosti su uspeli da postignu još dva pogodaka u  14. minutu igre Brkić je bio strelac kao i Mladenović u 17. minutu.

I drugi deo utakmice je nastavljen  u istom ritmu. Samo što su krenuli sa centra gosti gube loptu Veljković koristi grešku i postiže svoj treći pogodak na utakmici. Goleada je nastavljena u 25. minutu kada Brkić postiže četvrti pogodak na utakmici. U 27. minutu posle lepe akcije trći pogodak postiže na utakmici i Marković za 9:4. Onda na scenu stupa gostujući igrač Mladenović sa dva pogodka u 31. i 33. minutu. Posle taj mauta koji je tražio domaći trener Todorović pogodak postiže Mitić u 34. minutu za krajnjih 10:4 za KMF Banjica. Do kraja još nekoliko prilika na obe strane ali  mreže su ostale da miruju. Na kraju pobeda zaslužena domaćina KMF Banjice i četvrto mesto na tabeli, odličan rezultat za debitanta u ovom rangu takmičenja.

KMF Banjica: Despotović, Veljković, Pejčić, Golubović, Mitić, Ilić, Tošić, Dragišić, Đurić, Nešić i Marković.

KMF Timok: Lisulović, Prendivoj, Mladenović, Gligorijević, Brkić i Aranđelović.

Prekršaji: (2*3) i (4*0). Sudije: Ristić S. i Ćirić S. (Pirot).