Podmlađeni trsteničani savladali neugodnu Slogu

Pred oko 150 gledalaca na stadionu kraj Morave, fudbaleri Trstenika PPT na startu drugog dela prvenstva u Srpskoj ligi-Istok , sa podmlađenim timom, savladali ekipu Sloge iz Despotovca rezultatom 2:0. Početak susreta domaći su obeležili neefikasnom igrom i bojažljivošću da ih neugodni despotovčani ne iznenade, pa su se oslobodili tek u finišu prvog dela i u 29. minutu mladi Marko Ristić uspeo je sa desetak metara posle centaršuta iskusnog Nenada Vasića, da savlada golmana gostiju Milanovića. Veliku šansu imao je i Karović u 40. minutu ali je neprecizno šutirao glavom i lopta je završila pored stative u gol autu.

U nastavku susreta despotovčani su imali više od igre stvarali su šanse ali nisu ih iskoristili, na golu trsteničana stajao je sigurni Miodragović. Sjajnu priliku za pogodak imao je domaći igrač Radivojević koji je posle majstorije Nenada Vasića šutirao a golman gostiju inzvanredno odbranio i sačuvao svoju mrežu. Ipak u 90. minutu utakmice posle prodora mladog Županjca i dodavanja Nenad Vasić je svoju dobru igru krunisao pogodkom koji je označio i kraj susreta 2:0 i pobeda domaćina. Utakmicu je uspešno vodio glavni sudija Nemanja Mitrović iz Prokuplja, podelio je žute kartone Nenadu Vasiću i Karoviću kod domaćina i M.Stanojeviću i Milenoviću iz ekipe Sloge. Igrač utakmice bio je Marko Ristić iz Trstenika PPT.