Radnik savladao Novi Pazar

Iako su od 22. minuta gubili sa 1:0 fudbaleri surduličkog Radnika, preokrenuli su do poluvremena i na kraju savladali Novi Pazar sa 3:1 i prekinuli niz od 2 meča bez pobede.

Pobedom u direktnom duelu Radnik je prestigao Novi Pazar na tabeli; foto: Vanja Keser

Najbolji igrač gostiju ove sezone Enver Alivodic najpre je u 22. minutu doveo svoj tim u vođstvo, a samo 5 minuta kasnije zaradio direktan crveni karton i ostavio svoje saigrače na cedilu.

Brojčanu nadmoć domaći fudbaleri brzo su iskoristili i golovima Nikole Radovića u 37. i Miloša Milovanovića u 41. minutu već do odlaska na odmor preokrenuli rezultat.

Konačan rezultat postavio je Stefan Nikolić u 85. minutu.

Posle nekompletnog 12. kola Surduličani se nalaze na 11. mestu na tabeli sa 12 bodova, dok je Novi Pazar 12. sa 11.

U narednom kolu Radnik gostuje ekipi Bačke.

RADNIK - NOVI PAZAR 3:1 (2:1)

Stadion: FK Radnik, Surdulica

Glavni sudija: Bojan Nikolić (Kragujevac)

Žuti kartoni: Pavlović, Stanković, Nikolić (Radnik), Čečarić, Pajović, Marić, Micevski, Stanojević, Biševac, Lepović

Crveni karton: Alivodić (Novi Pazar)

Radnik: Ognjen Čančarević, Siniša Mladenović, Miloš Milovanović, Nikola Krčmarević (od 62. Nedeljko Vlahović), Miloš Stanković (od 75. Ivan Đorić), Miloš Adamović, Stefan Nikolić, Kjeremeh Frensis (od 85. Igor Mišan), Nikola Radović, Vladan Pavlović, Slobodan Vuković

Novi Pazar: Bojan Zogović, Jovica Vasilić (od 58. Denis Biševac), Darko Stanojević, Enver Alivodić, Anid Travančić, Bojan Čečarić, Lazar Pajović, Nikola Dimitrijević (od 53. Irfan Vusljanin), Slavko Marić, Milan Svojić (od 49. Miloš Lepović), Darko Micevski