Kuršumličani remizirali u Bujanovcu

U 5. kolu Prve regionalne lige u futsalu KMF Bele crkve iz Kuršumlije igrao je 7:7 u Bujanovcu sa ekipom KMF AS. Prvo poluvreme 3:2 za domaćine. Strelci za Kuršumličane Dikić (2), Zdravković (2), Milovanović, Matović, Cvetković.Bila je ovo utakmica sa puno preokreta. Kuršumličani su poveli ali su domaćini preokrenuli u svoju korist. AS je vodio i sa 4:2 a onda su gosti zaigrali malo čvršće i poveli tri minuta pre kraja sa 7:5. Domaćini su onda izveli golmana i sa pet igrača u polju uspeli da izjednače.

Sportski direktor KMF Bele crkve Ivan Zdravković kaže da nije zadovoljan kako su odigrali ovu utakmicu bez obzira što je AS najbolja ekipa od tri koliko ih iz Bujanovca igra u ovoj ligi. Kaže da su mnogo naivno primali golove ali očekuje da će taj nedostatak ispraviti na narednim utakmicama. U sledećem kolu KMF Bele crkve je slobodan.

Zufo 7 : 5 Rota
Dolap 2 : 6 Prokuplje
As 7 : 7 Bele crkve