Tri zlatne i tri bronzane medalje za mlade vrnjčane

Na četvrtom Međunarodnom turniru „Džudo KUP Srebrno jezero“ održanom u Velikom Gradištu, učestvovalo je 113 takmičara iz 20 klubova. U konkurenciji starijih pionira Andrija Petrašinović je u kategoriji do 46kg osvojio zlatnu medalju i siplomu,dok je Lazar Pljevaljčić u kategoriji do 50kg osvojio bronzanu medalju i diplomu. U konkurenciji starijih pionirki vrnjčanke Anita Radulović i Tijana Pljevaljčić osvojile su treća mesta odnosno bronzane medalje i diplome. U konkurenciji kadeta u kategoriji do 60kg zlatnu medalju i diplomu,kao i novčanu nagradu u iznosu od 2.000 dinara osvojio je Vladimir Jevtić, dok je Dejan Topalović u kategoriji do 73kg u konkurenciji juniora osvojio zlatnu medalju i diplomu, saznajemo od predsednika i trenera džudo kluba „Goč“ iz Vrnjačke Banje Zorana Stamenića.