Vojvodina nastavlja sa pobedama

Početak prolećnog dela prvenstva Prve Fudbalske lige Pančevo, fudbaleri Vojvodine iz Seleuša otvorili su kao domaćini protiv FK Crvene Zvezde iz Pavliša. Izabranici trenera domaćina Dobričić Gorana ostvarili su odličan rezultat, pobedivši goste iz Pavliša rezultatom 1:0. Strelac jedinog pogodka na utakmici bio je Tarbuk S. golom u drugom minutu nadoknade, drugog poluvremena i time, svoju ekipu približio na svega 2 boda zaostatka nad vodećom ekipom BAK-a. Po svemu sudeći, a treba uzeti u obzir i to da fudbaleri Vojvodine kao domaćini svoje utakmice ne igraju na svom terenu, već na terenu FK Proletera iz Ban. Karlovca, za očekivati je da ova generacija Seleušana po završetku radova na terenu u Seleušu, pred svojim navijačima kojih ima u ogromnom broju, pruži partije kakve će se pamtiti i ostvari izuzetne rezultate kakve i sada ostvaruje.